Arsenal’in Türk yıldızı Mesut Özil’in nişanlısı Amine Gülşe, ünlü futbolcunun hem kalbinin hem de 35 milyon euro’luk (144 milyon TL) malikanesinin kraliçesi oldu.

Özil’le evlenmek için gün sayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz ay futbolcuyla çıktığı İbiza ve Çeşme tatilinin ardından İngiltere’ye uçtu. Gülşe, yılda 7.28 milyon İngiliz sterlini (yaklaşık 34 milyon TL) tutarındaki kazancıyla dünyanın en çok kazanan futbolcularından olan Özil’in Londra’daki malikanesine yerleşti.

Yaz döneminde herhangi bir projesi olmayan Gülşe, nişanlısıyla ayrı olduğu zamanların acısını çıkardı. Gülşe’nin, 8 yatak odası, yüzme havuzu, güzellik salonu ve sinema salonunun bulunduğu lüks villaya yerleşmesiyle Mesut Özil’in mutluluğu ikiye katlandı. Öyle ki geçtiğimiz sezon maçlar ve antrenmanlar nedeniyle Londra ile İstanbul arasında mekik dokuyan aşıklar, böylece daha fazla ayrı kalmayacak.

Nişanlısının gelişiyle yüzü gülen ünlü futbolcu, aşkıyla geçirdiği mutlu anları Instagram’da takipçileriyle paylaştı. Spor otomobillere düşkünlüğüyle bilinen 28 yaşındaki yıldız futbolcu, antrenman sonrası soluğu nişanlısının yanında alıp onu milyonlarca euro değerindeki lüks otomobilleriyle gezdirmeyi ihmal etmedi. İkilinin bu mutlu anları, hayranlarının yüzünü güldürdü. Mesut Özil’le İngiltere’deki milyonluk malikanede yaşamaya başlayan Amine Gülşe için ise sosyal medyada ‘İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’ benzetmesi yapıldı.

Evlilik teklifinde bulundu
2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, 30 Nisan günü 24 yaşına girdi. Amine’nin İngiliz takımı Arsenal’de oynayan sevgilisi Mesut Özil, güzel manken ve oyuncuya, doğum günü sürprizi olarak bin tane kırmızı gül yolladı.

Bu gelişmenin ardından, çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Özil’in doüum gününden kısa bir süre önce Amine’ye, 200 bin TL’lik tektaş ile evlilik teklif ettiği öne sürüldü. İddiaya göre; Amine de teklifi kabul etti. İkilinin ne zaman evleneceğine dair ise kesin bilgi verilmedi.

Özil, sevgilisi Amine Gülşe’yi görmek için takımından üç gün izin alıp Şubat sonlarında İstanbul’a gelmişti. İkili, Kuruçeşme’de magazin basınının objektiflerine takılmıştı. İki sevgilinin, üç günlük tatilleri boyunca İstanbul’da Boğaz manzaralı bir ev baktıkları iddia edilmişti. Son çıkan evlilik haberleriyle birlikte; ikilinin, evlendikten sonra İstanbul’da yaşayacakları, ünlü futbolcunun da Fenerbahçe başta olmak üzere üç büyüklerden birisinde forma giyeceği dillendirilmeye başlandı.

Bu arada; sevgilisinin bir dediğini iki etmeyen yıldız futbolcu, eski aşkı Mandy Capristo’yu sosyal medyada takipten çıkarıp telefon numarasını da değiştirdi. Çapkınlıklarıyla ünlü Özil’in bu hamlesi ise ‘Amine aşkı Mesut’u uslandırdı’ dedirtti.

Bu içeriğe yorum yapın.