Ünlü Türk futbolcu Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe’ye evlilik teklifinde bulundu.

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, 30 Nisan günü 24 yaşına girdi. Amine’nin İngiliz takımı Arsenal’de oynayan sevgilisi Mesut Özil, güzel manken ve oyuncuya, doğum günü sürprizi olarak bin tane kırmızı gül yolladı.

Bu gelişmenin ardından, çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Özil’in kısa süre önce Amine’ye, 200 bin TL’lik tektaş ile evlilik teklif ettiği öne sürüldü. İddiaya göre; Amine de teklifi kabul etti. İkilinin ne zaman evleneceğine dair ise kesin bilgi verilmedi.

Özil, sevgilisi Amine Gülşe’yi görmek için takımından üç gün izin alıp Şubat sonlarında İstanbul’a gelmişti. İkili, Kuruçeşme’de magazin basınının objektiflerine takılmıştı. İki sevgilinin, üç günlük tatilleri boyunca İstanbul’da Boğaz manzaralı bir ev baktıkları iddia edilmişti. Son çıkan evlilik haberleriyle birlikte; ikilinin, evlendikten sonra İstanbul’da yaşayacakları, ünlü futbolcunun da Fenerbahçe başta olmak üzere üç büyüklerden birisinde forma giyeceği dillendirilmeye başlandı.

Bu arada; sevgilisinin bir dediğini iki etmeyen yıldız futbolcu, eski aşkı Mandy Capristo’yu sosyal medyada takipten çıkarıp telefon numarasını da değiştirdi. Çapkınlıklarıyla ünlü Özil’in bu hamlesi ise ‘Amine aşkı Mesut’u uslandırdı’ dedirtti.

Bu içeriğe yorum yapın.