Popun efsanesi Michael Jackson’ın öldürüldüğü öne sürüldü.

Paris Jackson, Rolling Stone dergisine verdiği röportajda; babasının öldürüldüğünü iddia etti. Paris ayrıca, 14 yaşında tecavüze uğramasının sonrasında defalarca intihara teşebbüs ettiğini söyledi.

Paris Jakcson artık bir genç kız...
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Paris Jakcson artık bir genç kız…

Efsanevi pop şarkıcısı Michael Jackson’ın şimdi 18 yaşında olan kızı Paris, ‘Babam, onu saf dışı etmek isteyen insanlar hakkında ipuçları veriyordu. Öyle bir noktaya geldi ki, ‘Onlar bir gün beni öldürecekler’ der gibiydi. Bu gayet açık. Bütün işaretler bu yönde. Kulağa komplo teorisi gibi geliyor, saçmalık gibi geliyor ama babamın gerçek hayranları ve ailedeki herkes bunu biliyor. Babamın ölümü planlanmış bir olaydı’ sözlerini dile getirdi.

Michael Jackson 2009 yılında hayatını kaybetti.
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Michael Jackson 2009 yılında hayatını kaybetti.

Paris henüz 11 yaşındayken, babası Michael 2009 yılında kalp krizi geçirerek hayata veda etmişti. Ünlü şarkıcının ölümüne ‘reçeteli ilaçların ölümcül karışımı’ gerekçe gösterildi. Michael’ın doktoru Conrad Murray, sanatçının ölümünün ardından yargılanarak ‘kasıtsız adam öldürme’ ithamından suçlu bulundu ve dört yıl hapis cezasına çarptırıldı. Paris babasının ölümünden ötürü doktor Murray’ı suçlayarak, ünlü şarkıcının ölümünün arkasında daha büyük gizemler olduğuna inandığını belirtti.

Paris dergiye verdiği mülakatın devamında, 14 yaşındayken hiç tanımadığı biri tarafından tecavüze uğradığını da açıkladı. Tecavüzün detaylarını anlatmaktan kaçınan Paris, tecavüz sonrası depresyona girerek uyuşturucu kullanmaya başladığını ve defalarca intihara teşebbüs ettiğini söyledi. Ailesinden ve yakınlarından sakladığı tecavüz olayı sonrası defalarca intihar girişiminde bulunan Paris’in, basına yansıyan tek teşebbüsü 2013 yılında hastaneye kaldırılmasıyla ortaya çıkmıştı.

Jackson röportajın sonunda ‘Babamı öldürdüler, bana da tecavüz ettiler… Bu sebeplerden hala psikolojik tedavi görüyorum’ dedi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments