Miley Cyrus, canlı yayın sırasında aşırı uyuşturucudan öldüğünü gördüğü bir kabustan sonra esrar içmeyi bıraktı.

Miley, geçtiğimiz ay uyuşturucu kullanmayı bıraktığını açıklamıştı. Önceki gün ‘The Tonight Show starring Jimmy Fallon’ adlı şova katılan 24 yaşındaki şarkıcı, gördüğü korkunç bir rüyadan sonra, esrarla bütün ilişkisini kestiğini söyledi:

‘O kabusu sürekli görüyordum. Gerçekten çok korkunçtu. Rüyamda, ‘Saturday Night Live’ şovundaki monolog sırasında aşırı esrar kullandığım için ölüyordum. Google’da yaptığım araştırmaya göre, ot içmekten dolayı ölen yok. Ama hiç kimse de, rüyamda benim içtiğim kadar esrar içmemiş. O yüzden, böyle bir ölümün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilemiyorum.’

Miley ayrıca; esrarı bırakması sayesinde yeni müzik çalışmaları konusunda daha bilinçli ve net olduğunu söyledi. Ünlü yıldıza göre; yakında çıkacak altıncı albümü, kariyerinin en önemli çalışması olacak.

Her zaman biraz aykırıydı
24 yaşındaki şarkıcı, kariyeri boyunca sıra dışı tavırlarıyla dikkat çeken bir isim oldu. Miley’a göre; bu durum, onun kişiliğinin doğal bir sonucu…

Mayıs ortalarında Radio Disney’e konuşan Miley, program sırasında, yıllar önce rol aldığı Disney dizisi ‘Hannah Montana’dan bir bölümü izledi ve ‘Tişörtümde, ‘Kendi TV Şovum Olmalı’ yazıyor’ diyerek şu yorumda bulundu:

‘Baştan beri hep biraz aykırıydım.’

Ünlü şarkıcı ayrıca, her zaman sözünü esirgemeyen birisi olduğunu ve doğuştan star olmak için yaratıldığını da vurguladı.

Dizinin o bölümünde, Miley’a, bir müzik yapım şirketiyle anlaşıp anlaşmadığı soruluyor. O da, ‘Hayır, ama yakında olacak’ diye yanıt veriyor.

Miley, daha önce verdiği bir röportajda da, haftalardır uyuşturucu almadığını söylemişti. Ünlü şarkıcı, yıllar boyunca esrar kullanmasıyla tanınan bir isimdi.

Kendisini panseksüel olarak tanımladı
Liam Hemsworth ile aşk yaşayan Miley, kendisini panseksüel olarak tanımladı. Ekim 2016’da Variety dergisine konuşan ünlü yıldız, cinselliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu:

‘Yıllar boyunca cinsiyetimi ve cinsel kimliğimi kavrayamadım. Biseksüel kelimesinden de hep nefret ettim, çünkü o da beni kategorize ediyordu. Bir erkek ya da kız olduğumun ayrımına dahi varamadım. Göğüslerim çok küçüktü ve asla bana cinselliğimi hissettiremedi.’

‘Gözlerim on beşinci ya da on altıncı sınıfta açıldı. İlk ilişkim bir amigo kızlaydı. Güneyli ve dindar bir ailenin içinde büyüdüm. O dönemde ailem beni hiç anlamadı. Ama bir gün her şeyin iyi olacağına dair inancımı asla kaybetmedim. Evren her zaman bana, her şeyin güzel olacağı yönünde mesaj verdi.’

Miley ayrıca, cinsiyet ya da cinsel kimlik ayırmadan herkese ilgi duymak olan panseksüelizmi; Los Angeles’taki bir LGBT toplantısında karşısına aynı karakterde biri çıkana kadar hiç duymadığını da sözlerine ekledi.

Panseksüellik nedir?
Panseksüellik veya omniseksüellik, ‘pan’ (Türkçe: tüm) sözcüğünden türetilmiş bir tür cinsel yönelim terimidir. Bu yönelimi olan kişiler her türlü cinse karşı ilgi duyabilmektedir.

Panseksüel teriminin yerine kimi zaman ‘Antroseksüel’ veya ‘Omniseksüel’ (insan sevici) terimleri kullanılmaktadır. Bu cinsel yönelim, sadece yaşayan insanlara karşı duyulan bir yönelimdir. Nekrofili, zoofili veya ensest gibi psikolojik parafili çeşitleri, panseksüel teriminin sınıfına girmemektedir. Diğer taraftan panseksüellik estetik temeller üzerine gelişmiş bir cinsel yönelim olup, biyolojik cinsiyet ayrımı yapmaksızın karşı ya da aynı cinse karşı duyulan cinsel hazzın varlığını ifade eder.

Bu içeriğe yorum yapın.