Snapchat’in CEO’su Evan Spiegel ve süpermodel Miranda Kerr evlendi.

İkili, Louis Vuitton’un Los Angeles’ta verdiği bir akşam yemeğinde tanışmıştı. Kerr, tanışma sonrasındaki aşamaları The Sydney Morning Herald’a şöyle anlatmıştı:

‘Flört etmeye başlamadan önce uzun süre boyunca gerçekten iyi arkadaştık.’

2007’de Kerr, Victoria’s Secret’ın ilk Avustralyalı meleği oldu ve dünyanın en yüksek ödeme alan modelleri arasında yer aldı. 34 yaşındaki Kerr, daha önce Orlando Bloom ile evliydi ve ondan Flynn isminde bir çocuğu oldu. Spiegel, Kerr ve Bloom’un koyduğu kurallar gereğince çocukla tanışmak için 6 ay bekledi. Spiegel ise Snapchat’in ana şirketi Snap’in CEO’su ve Kurucu Ortağı olarak oldukça meşgul. Snap’i Mart ayında halka arz eden Spiegel için hareketli bir yıl oldu. Şimdiyse şirketin değeri neredeyse 27 milyar dolar.

2016 Mayıs’ında çift, her şeyini ortaya koydu ve Los Angeles civarındaki Brentwood’da bulunan 659.6116 metrekarelik bir evi 12 milyon dolara satın alarak ilişkilerinin ciddiyetini gözler önüne serdi. Yakın zamanda ise aynı malikanede evleneceklerine dair dedikodular dolaşmaya başladı.Temmuz ayında Kerr, Snap şirketinin 100 milyon dolara aldığı Bitstrips’teki bitmoji’leri kullanarak nişanlandıklarını açıkladı. Spiegel’in evlilik teklif ettiği anı Instagram gönderisinde gösteren Kerr, ‘Evet dedim’ diye de belirtti.

Bir süredir evlenecekleri hakkında yapılan dedikodular en sonunda gerçek oldu. Çift, evlerinde özel bir seremoni ile hayatlarını birleştirdiler. People’a konuşan bir kaynak, düğünün evde yapılmasına rağmen oldukça iyi organize edildiğini ifade etti.

Evan Spiegel’in evlilik teklifine ‘evet’ dedi
Güzel manken mutlu haberi 9,5 milyon kişinin takip ettiği Instagram sayfasından duyurdu. Yüzüğünün fotoğrafını, Temmuz 2016’da takipçileri ile paylaşan Miranda Kerr o karenin altına, ‘Evet dedim’ notunu düştü.

Miranda Kerr’in nikah masasına oturtmayı başaran Evan Spiegel, 90 doğumlu. Snapchat uygulamasının da kurucusu olan Spiegel, 2,1 milyar dolarlık servetin de sahibi…

Temmuz başlarında E! News’e konuşan bir kaynak da bu haberi şu sözlerle vermişti:

‘Evan ona çok aşık. Bir arada çok mutlular ve Miranda onunla evlenebileceğini düşünüyor. Ciddi ciddi nişan yüzüğü takmayı konuşuyorlar.’