Murat Boz ile Aslı Enver’in ayrılık haberlerinin reklam amaçlı olduğu öne sürüldü.

Aslı Enver’le Murat Boz, magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Yaklaşık 1 buçuk yıllık ilişkilerini bitirmelerine rağmen birbirlerini sosyal medyada takip eden ve aşk fotoğraflarını henüz silmeyen ünlü çiftin, 1 Haziran gecesi de görüştüğü ortaya çıktı. Aslı Enver, Caddebostan’da yaşayan annesinin evine taşındığı için eski sevgililer, buluşmak için Anadolu Yakası’nı tercih etti. Suadiye’deki bir kahve dükkanının güvenlik kameralarına baş başa yakalanan ikili, konu magazin basınına yansıyınca paniğe girdi.

Murat Boz, ortaya çıkan bu fotoğraflardan sonra yakın çevresine ‘Bizi Aslı ile her zaman yan yana görebilirler. Bizim ilişkimiz bitse de arkadaşlığımız sürüyor’ diyerek barışma iddialarını yalanladı.
Metrosfer.com’a konuşan ve ikiliye çok yakın olduğu için adının açıklanmasını istemeyen bir kaynak ise, gözde çiftin hiç ayrılmadığını ve ayrılık açıklamalarının reklam amaçlı bir oyun olduğunu iddia etti:

‘Ayrılık iddiaları, Murat Boz’un sözde ihanet gecesi ve tüm bu kaos, bir reklam aracı… ‘Kardeşim Benim’ filminin devamıyla gişe rekorları kırmak isteyen yapımcı Taff Pictures, böyle bir ayrılık haberi uydurdu. Şimdi herkes Aslı Enver’in devam filminde oynayıp oynamayacağını merak ediyor. Oynayacak. O zamana kadar ‘ikili ayrıldı, barıştı’ derken, kamuoyunun gözü bu filmde olacak.’

Murat Boz’dan beklenen itiraf geldi!
Boz ve Aslı Enver çiftinin ayrılık haberleriyle ilgili olarak, ünlü çiftten bir açıklama geldi. Ünlü çiftin, Boz’un ihaneti sebebiyle ayrıldıkları iddia edilmişti. Antalya’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Antalya’nın Efsaneler Diyarı The Land of Legends’te bir konser veren Boz, konser sonrasında dedikodulara açıklık getirdi. Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle geçirdiği gecenin ardından ilk kez konuşan ünlü popçu, ihanet iddialarını şu şekilde yalanladı:

‘İhanet teknik olarak mümkün değil. Biz bu olaydan üç hafta önce ayrılmıştık.’

‘Kardeşim Benim 2’ filminde Enver’le tekrar kamera karşısına çıkması beklenen Boz, bu konudaki soruları ise şöyle yanıtladı:

‘Buna yapımcı karar verecek. Bu konuda hiçbir bilgim yok.’

Boz ile ayrılığı sonrası Özcan Deniz ile adı aşk dedikodularına karışan Enver ise bu iddialara Instagram hesabından paylaştığı şu sözlerle isyan etti:

‘Günlerdir hakkımda çıkan haberleri üzüntü ve hayretle izliyorum. ‘Yok artık’ dedim, ciddiye almaya çalıştım ama bu haberler biraz medya manipülasyonuna dönüşmeye başladı ve sonu da gelmiyor. Bugün itibariyle asılsız ve art niyetli olduğuna inandığım, iftira boyutundaki haberler karşısında her türlü yasal hakkımı kullanacağımı bildiririm.’

Ne olmuştu?
Boz Eser Yenenler’le Emirgan’daki bir mekanda buluşmuş, ikiliye ‘İşte Benim Stilim’de yarışan Nihal Candan – Bahar Candan kardeşler ve Özge Bitmez de eşlik etmişti. Ünlü popçu daha sonra Eser Yenenler’in Levazım’daki villasına gitmiş, kızlar da hemen peşlerinden villaya gelmişti. Evden gece 5:40’ta çıkan kızlar, magazin muhabirlerini görünce sinirlenmiş, bağırıp çağırmaya başlamış ve yüzlerini gizlemeye çalışmışlardı.

Boz’un sevgilisi Aslı Enver ise bu olaylar olurken ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin setinde çalışıyordu. Hal böyle olunca ‘ihanet’ iddiaları gündeme geldi. Boz, skandalın hemen ardından bu haberleri yalanlayan bir açıklamada bulundu. Boz, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

‘Bugün hakkımda çıkan ihanet haberleri tamamen gerçek dışıdır. İhanet kesinlikle söz konusu değildir. Tanıdığım tanımadığım bir çok insanın bulunduğu bir ortamda bulunmaktan başka öte bir durum yoktur.’

Kıskandığını itiraf etti
Murat Boz, bir dizide rol almaya başlayan sevgilisi Aslı Enver’i kıskandığını itiraf etti.

Ünlü popçuyla Aslı Enver 12 Şubat günü Zorlu Center AVM’de görüntülendi. Özcan Deniz’le birlikte Star TV’de başlayan ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde rol alan Aslı Enver, ‘Dizimiz çok güzel, sağ olsun herkes beğendi’ dedi.

Senaryo gereği Özcan Deniz’le Aslı Enver’in yakınlaşmaları ile ilgili konuşan Murat Boz gelen sorulara şu cevabı verdi:

‘Her şey çok iyi, Özcan da çok iyi performans sergiliyor. Bu onun mesleği. Bende de her erkek gibi kıskançlık var ama bu haberler abartılıyor, ben herkesin mesleğine saygı duyuyorum.’

Şubat ayında; Murat Boz ile güzel oyuncu Aslı Enver’in ayrıldıklarına dair iddialar ortaya atılmıştı. 14 Şubat Sevgililer Gününü, Acun Ilıcalı ile birlikte Dominik’te geçiren Boz, daha sonra Miami’ye geçmişti. Tam da Sevgililer Gününe denk getirilen bu tatil, ilişkide baş gösteren sorunları aşamayarak ayrıldıkları yorumlarına yol açmıştı. Ama çok geçmeden, Türk magazin basının çoğu haberi gibi bu iddia da asparagas çıkmıştı.

Aralarının açık olduğu iddia edilmişti
Şubat ortalarında, aşkları, rol aldıkları ‘Kardeşim Benim’ adlı filmin setinde başlayan Aslı Enver’le Murat Boz’un 1 yıllık ilişkisine nazar değdiği iddiası, magazin kulislerinin gündemine düştü. Geçtiğimiz yıl, güzel oyuncu Enver’le ilişkisini sosyal medyadan duyuran Boz, sevgilisine 14 Şubat’ta kalpli balonlarla yaptığı jesti de takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü şarkıcının bu yılki Sevgililer Günü’nü Dominik Cumhuriyeti’nde TV8’in patronu Acun Ilıcalı ile birlikte ve aşkından uzak geçirmesiyse, kafaları karıştırdı. Murat Boz’un 14 Şubat’ta sosyal medyada ‘Sevginizi büyütün. O kadar büyütün ki ben ve sen olmaktan çıkın. Biz olun…’ şeklinde bir mesaj paylaşması ise gözde çiftin arasının bozuk olduğu yönündeki dedikoduları iyice alevlendirdi. Sosyal medyada konuşulduğuna göre; Boz bu sözlerle, Enver’in ilişki içindeki tavrını eleştirdi.

Murat Boz ve Acun Dominik'te...

Murat Boz ve Acun Dominik’te…

Bu içeriğe yorum yapın.