Murat Boz, Aslı Enver’i aldattığı iddialarını bir kere daha yalanladı.

‘Kardeşim Benim 2’ filminin çekimine başlayan Murat Boz, Candan kardeşlerle birlikte ‘3 Adam’dan Eser Yenerler’in evinde alem yaptığı iddiasıyla uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Boz, geride bıraktığımız günlerde konuyla ilgili hakkında bir yazı kaleme alan Sabah gazetesi yazarı Ayşe Özyılmazel’i arayıp ‘Murat Boz ve Aslı Enver’in olay mahalline dönmesi’ başlıklı yazısına, yine Özyılmazel’in köşesinden cevap verdi.

Ayşe Özyılmazel

Ayşe Özyılmazel

Boz, ‘Çıkan haberler Aslı’yı üzüyor çünkü o, senin dediğin gibi öyle ‘cool’ ya da ‘geniş’ bir kadın değil. Allah aşkına söylesene, bu olay gerçek olsa hangi kadın kabul eder? Hele Aslı gibi bir kadın asla etmez’ dedi.

Eser Yenerler’in evinde o akşam 35-40 kişi olduğunu, Bahar Candan’ı da tanımadığını savunan Murat Boz, ‘Birileri bu olayı kullanmak istedi ama ben kendimi biliyorum, beni bilen de biliyor. Sadece en çok üzüldüğüm şey; benim yüzümden ki aslında yapmadığım bir şeyden dolayı, Aslı’yı aldatılmış kadın durumuna sokmaları. Şunu bil ki; Aslı geniş biri değil, öyle bir şey olsa asla yeniden birlikte olmazdık’ diye konuştu.

Bu arada; hatırlanacağı üzere, Murat Boz ile Aslı Enver ayrılığı sonrasında Enver’in ‘Kardeşim Benim 2’nin kadrosundan çıkıp çıkmayacağı konusu çok konuşulmuştu. Sonunda, çiftin barışmasına rağmen güzel oyuncunun filmde rol almayacağı açıklandı. Enver’in bıraktığı Zeynep karakterini Leyla Feray canlandıracak.

Bu içeriğe yorum yapın.