Murat Boz ile Tarkan arasında küslük olduğu iddiaları hakkında ilk açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu sevgilisi Aslı Enver, önceki gece Etiler’de bir mekanda yemek yedi. Bütün dedikodulara rağmen aşkları dolu dizgin süren Murat Boz ve Aslı Enver çifti, gece boyunca keyifli bir şekilde yemek yiyip sohbet ettiler. Boz mekan çıkışında, müziğe ilk atıldığı yıllarda vokalistliğini yaptığı Tarkan’la küs olduklarına yönelik haberler sonrası sessizliğini bozdu ve magazin gazetecilerinin sorularına ilk kez yanıt verdi:

‘Tarkan’la küs falan değilim. Tarkan benim sevdiğim bir dostumdur.’

Yaptığı kısa açıklamayla olası bir polemiğin önünü kesen yakışıklı popçu, eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun sosyal medyada paylaştığı videosunu beğenmesi hakkında ne düşündüğü sorulunca gerildi. Yüzü asılan Boz, iyi akşamlar dileyerek sevgilisi Aslı Enver’le birlikte aracına bindi ve uzaklaştı.

Megastar’a destek oldu
Yakışıklı popçu Boz, Temmuz ayında Bodrum’da sahne almıştı. Birbirinden güzel şarkılarıyla izleyicilere unutulmaz bir konser veren Boz’u, annesi ve sevgilisi Aslı Enver de en önden izledi.

O sıralarda yeni şarkısını piyasaya süren Tarkan’ın ‘Cuppa’ adlı şarkısı beğenilmemişti. Sosyal medyada eğlence konusu olan ‘Cuppa’, Türkiye’de dalga geçilen komik şarkılara benzetildi. Ayrıca birçok sosyal medya kullanıcısı, Megastar’ın 6 yıl sonra sırf şarkı çıkarmış olmak için aceleyle bu şarkıyı yapmış olabileceğini düşündüler. Gecce.com’un haberine göre Tarkan’ın eski vokalisti ünlü şarkıcı Boz ise Bodrum konserinden sonra söylediği şu sözlerle Tarkan’a sahip çıktı:

‘Tarkan bizim Megastar’ımız, o her zaman iyisini yapar. Onun için de bir Tarkan şarkısının başarısız olacağına inanmıyorum.’

Darbe girişimini Bodrum’da sahnedeyken öğrenen Boz, konser sonrasında şunları söyledi:

‘Darbe girişimini Bodrum’da sahnedeyken öğrendim. Konserimi yarıda kesip, apar topar İstanbul’a döndüm. Kazanan demokrasi oldu.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments