Hayranları Murat Boz’u taklit etti.

Ünlü popçu, yaklaşık 5 yıl aradan sonra ‘Janti’ adlı albümüyle yeniden müzikseverlerle buluşmuştu. Ünlü şarkıcının albüm kapağındaki pozu, sosyal medyada fenomen oldu. Ünlü popçunun hayranları, Boz’un albüm kapağındaki pozunu taklit etmeye çalışırken eğlenceli anlar yaşadılar.

Yakışıklı popçunun 7’den 70’e birçok hayranı, ‘Janti’ olmaya çalıştı. Boz’un taklit edildiği fotoğraflar, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlarda kısa sürede yayıldı. Özellikle bir otomobil tamircisinin paylaştığı fotoğraf, ‘Janti’lerin en beğenileni oldu.

Boz, bu yaza damgasını vuracak olan bu yeni albümünde Ebru Gündeş, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Sıla, Fettah Can, Emrah Karaduman, Gürsel Çelik, Alper Narman, Onurr, Soner Sarıkabadayı, Ersay Üner, Cansu Kurtçu, Oğuzhan Koç, Kadir Mutlu ve Leyla Özöksüz gibi birbirinden değerli isimlerle çalıştı.

Murat Boz'un Janti kapağını taklit ettiler.
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Murat Boz’un Janti kapağını taklit ettiler.

Çıkar çıkmaz gündemi salladı
5 yıldır albüm yapmayan ünlü popçu Murat Boz, bugün çıkan ‘Janti’ albümünün tanıtım videosu ile tıklanma rekoru kırdı.

Birkaç hafta önce, Boz’un yeni albümü ‘Janti’nin teaser’ı Doğan Müzik Company’nin (DMC) YouTube kanalında yayınlanmıştı. Hayranları tarafından büyük bir özlemle beklenen albümün teaser’ı kısa sürede izlenme rekoru kırdı. 8 Nisan itibariyle teaser’ın izlenme adedi 436.242 oldu.

8 Nisan’da müzik marketlerde yerini alan 4. albümü ile yepyeni ve farklı bir projeye imza atan Boz, ilk klibini ise albümle aynı adı taşıyan şarkıya çekti. Boz, toplam 12 şarkının yer aldığı albümünde Türkiye müzik sektörünün en önemli sanatçıları ve müzik direktörleri ile çalıştı.

‘Janti’ zirve noktası mı?
Murat Boz’a göre ‘Janti’ önceki albümlerinden farklı bir çalışma oldu.

‘Küçük Esnaf’ filminin galasına tek başına gelen ünlü popçu, filmden bazı bölümleri izlediğini itiraf etti. ‘Filmde bayağı emek sarf ettiler. Ben onlardan daha heyecanlıyım’ dedi.

Gecce.com muhabirine, yeni albümü ‘Janti’nin de yarın (8 Nisan, yani bugün) müzik marketlerde yerini alacağını söyleyen Boz, ‘Çok güzel isimlerle çalıştık, çok güzel bir iş çıktı ortaya’ diyerek albümünü övdü. Bir başka muhabirin, ‘Janti için en iddialı albümüm diyebilir misiniz?’ sorusuna ise Boz, ‘Bütün albümlerim iddialı oldu ama bu başka bir şey oldu’ yanıtı verdi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments