Murat Boz’un yeni filmi izleyiciyle buluşacak.

Ünlü popçu Boz’un başrollerini Yasemin Allen ve İrem Sak’la paylaştığı ‘Dönerse Senindir’ isimli filmin çekimleri önceki gün sona erdi. Filmde iyi niyetli, saf, aşık bir reklam fotoğrafçısını canlandıran Boz, gözlüklerle biraz çirkinleştirilmeye çalışılmış ancak Boz’u her haliyle çok seven hayranları için çirkin tabiri pek doğru olmayacak. Her ne kadar çirkinleştirilmeye çalışılsa da yine de yakışıklı görünen Boz’un bu hali, hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Sabah Gazetesi’nin haberine göre Boz’un bu değişimi, gişe durumunu doğrudan etkileyecek bir faktör. Çünkü Boz’un değişimini görmek isteyenler, şimdiden salonları doldurabilir.

Ünlü şarkıcı Boz, geçtiğimiz gün Instagram hesabından rol arkadaşları Allen ve Sak ile birlikte samimi bir şekilde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp altına da ”Dönerse Senindir’ 23 Aralık 2016’da sinemalarda…’ notunu düşmüştü. Boz’un bu paylaşımına takipçileri tarafından şöyle yorumlar yapıldı:

‘Aslı kıskanmıyor mu?’, ‘Sen başka kızlara dokunma’, ‘Çek elini oradan’, ‘Aslı bu kadar samimiyeti kıskanmasın da ne yapsın’, ‘Aslı görmesin’, ‘Aslı’nın yerinde olsam kıskançlıktan çatlardım’, ‘Aslı Enver bunu beğenmedi.’

Oyunculuğa iyice ısındı
Ünlü şarkıcı Boz, kısa bir süre önce ‘Janti’ isimli yeni bir albüm çıkarmıştı. Müzikal başarılarının yanı sıra oyunculuğuyla da başarılı performanslara imza atan ünlü popçu, oyunculuk sektörüne ilk olarak Büşra Pekin ile birlikte başrolleri paylaştığı ‘Hadi İnşallah’ adlı sinema filmiyle giriş yapmıştı.

Oyunculuğu seven ünlü şarkıcı, ardından Burak Özçivit ve Aslı Enver ile birlikte başrolleri paylaştığı ‘Kardeşim Benim’ adlı sinema filminde rol almıştı. Ünlü popçu, son olarak da İrem Sak ve Yasemin Allen ile bir filmin başrollerini paylaştı. Romantik komedi tadında olan filmin yönetmenliğini ise Erol Özlevi yaptı.

Film yapımcısı olmaya karar verdi
Büşra Pekin’le rol aldığı ‘Hadi İnşallah’ filmi, tam 1 milyon 255 bin kişi tarafından izlenen ünlü popçu, Burak Özçivit ve şimdiki sevgilisi Aslı Enver’le kamera karşısına geçtiği ‘Kardeşim Benim’ ile de gişede 2 milyon barajını geçmişti. Bu başarılar karşısında film sektörü için iştahı iyiden iyiye kabaran ünlü popçu, sürpriz bir karar alarak yapımcılığa soyundu.

HT Magazin’in Nisan ortalarındaki haberine göre Boz; yeni film projesinde ‘Kardeşim Benim’de birlikte çalıştığı TAFF Pictures ile ortak olacak. Şarkıcı, şirketle yapımcı-oyuncu olarak prensipte anlaştı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments