Murat Boz bir ilke imza attı.

Ünlü popçu Boz, uzun bir aradan sonra ‘Janti’ adlı bir albüm çıkardı. Bu albümüyle yaza damgasını vuran ünlü şarkıcı, ilk şarkısının klibini hemen yayınlamıştı. Şimdi de ikinci şarkısına klip çekmeye hazırlanan Boz, bu klibini ‘Adını Bilen Yazsın’ adlı şarkısına çekmeyi planlıyor.

Boz, merakla beklenen bu ikinci klibinde POİNT OF VİEW çekim tekniğini uygulayarak Türkiye’de bir ilk yarattı. Gecce.com’un haberine göre tüm hikayeyi oyuncuların kendi gözünden yansıtan tekniğin en büyük özelliği ise izleyenlerin hikayede kendini bulması. Oyuncular için özel çekim kasklarının kullanıldığı klipte 4 farklı mekan seçilmiş. Bu 4 farklı mekandan da görüntüler içeren bu klibin çekimlerinin yaklaşık 16 saat sürdüğü öğrenildi.

Önceki gün ikinci şarkısının klibi için kamera karşısına geçen Boz’a 35 kişilik bir ekip eşlik ediyor. Boz’un bu klibinin genel yönetmenliğini Murad Küçük üstlenirken, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzu yapıyor.

Boz’un 9 Temmuz tarihinde Çeşme Açıkhava konserinde ilk kez gösterime sunacağı bu klipte, ünlü şarkıcıya Amerikalı oyuncu Moli Jane eşlik ediyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments