Murat Dalkılıç klip çekimleri sırasında boğulma tehlikesi atlattı.

Ünlü popçu Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde yeni albümüyle aynı isimde olan ‘Epik’ adlı şarkısına klip çekti. Magazin 8 Extra’nın haberine göre Dalkılıç, klip çekimi sırasında sualtı sahnesini çekerken ölümden dönmüş. Ekip arkadaşları ile birlikte aksiyon sahneleri çekerken oldukça zorlandıklarını belirten Dalkılıç, sualtı çekimleri sırasında yaşadığı boğulma tehlikesini şu sözlerle anlattı:

‘Ormanlar olsun, şelaleler olsun, gürül gürül aksın diye memleketimizin en güzel yerlerinden biri olan Ordu’ya gittik. Klibin en can alıcı sahnesinde dublör kullanmadım. ‘Ben atlarım’ dedim ve şelaleden ben atladım. Sualtı çekimlerini üzerimizdeki kıyafetlerle yaptık. Birlikte çalıştığımız model arkadaşların ayaklarına kıyafet dolandı ve yüzemediler. Bana tutunmaya çalıştılar, baya ciddi problemler yaşadık.’

Yeni albümüyle bomba gibi geldi
Ünlü popçu Dalkılıç, yaklaşık 2 yıldan sonra 4. stüdyo albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Dalkılıç’ın ‘Epik’ adlı yeni albümü, 14 Temmuz tarihinde piyasada yerini aldı.

Gecce.com’un haberine göre ünlü şarkıcının bu albümü, daha önceki albümlerinden farklı olarak 12 şarkıdan oluşuyor. Ayrıca albümdeki bir şarkı hariç bütün şarkıların söz ve müzikleri Dalkılıç’ın imzasını taşıyor.

Uzun zamandır bu albümü için hazırlık yapan Dalkılıç, albümünde sevenlerine birçok sürpriz hazırlamış. Büyük bir titizlikle hazırlanan bu destansı albüm, bir yandan en son dünya trendlerini yakalarken bir diğer yandan ise yerel ruhu içinde barındırıyor. İskender Paydaş, Tolga Kılıç, Öğünç Başara ve Çağrı Telkıvıran gibi birbirinden değerli aranjeler ile çalışan Dalkılıç, çıkış parçası olarak ‘Ben Bilmem’ adlı şarkısını seçmiş.
Ancak Dalkılıç’ın asıl sürprizi eşi Merve Boluğur ile birlikte düet yaptıkları ‘Boya Gitsin’ adlı şarkısı oldu.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments