Mustafa Ceceli özel hayatıyla ilgili sert eleştirilere Kuran’dan bir ayetle yanıt verdi.

Eşi Sinem Gedik’ten boşandıktan 5 gün sonra sosyetik güzel Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan Mustafa Ceceli’ye eleştiriler günden güne artıyor. Bu eleştiriler üzerine en son ABD’den açıklama yapan ve Türkiye’ye döndüğünde Selin İmer’le evleneceğini açıklayan Ceceli, bu kez de kendisini eleştirenlere Instagram hesabından paylaştığı Bakara Süresi’nin 263. ayetiyle cevap verdi:

‘Bir güzel söz ve bir kusuru örtmek, ardından eziyet gelen bağıştan daha hayırlıdır. Allah Ğaniyy’dir, Haliym’dir.’

Bu arada; Ceceli’nin ‘Cumanız mübarek olsun’ notunu düştüğü paylaşımını yorumlara kapatması dikkat çekti.

Ceceli’nin önceki gün Selin İmer ile evleneceğini duyurmasından sonra, sanatçının fan’larından tepki yağmıştı. Kendilerine ‘cecelist’ adını veren hayranları, Mustafa Ceceli hakkında sosyal medyada binlerce yorum yapmıştı. 12 saatte 20 bin tweet atılmış ve Ceceli, Twitter’da ‘#AhlaksızMustafaCeceli’ hashtagi ile TT olmuştu.

Bu twit’ler içinde en dikkat çekenleriyse, Ceceli ile Arda Turan’ın fotoğrafının paylaşılarak yorum yazılan mesajlar oldu. İki çapkın ismin fotoğrafının yanına yazılan bazı yorumlar şöyle:

‘Körle yatan şaşı kalkar.’

‘Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim..!’

Bir paylaşımda ise, ikilinin yanında, son dönem ihanet haberleriyle gündemde olan Murat Boz’un da olduğu bir kare paylaşıldı ve yanına da ‘Bermuda Şeytan Üçgeni’ mesajı yazıldı.

Selin İmer
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Selin İmer

Selin İmer bugüne kadar sosyetik playboylarla yaşadığı aşklarla gündeme gelmişti. İmer’in adı geçmişte, şu sıralar Bensu Soral ile aşk yaşayan Hakan Baş ile anılmıştı.

Geçtiğimiz aylarda polis çevirmesine takılan Ceceli, yanında oturan kadınla gazetecilere yakalanmamak için önce kaçmaya çalışmıştı. Yakalanınca da gazetecilere, ‘Yanımdaki hanımefendi yapımcımın eşi… Kendisine şarkı dinletiyorum’ demişti. Bu olaydan sonra Ceceli ve eşinin evlilikleri çatırdamaya başlamıştı. Ve en sonunda da boşanma gelmişti.

9 yıllık evlilik tek celsede sona erdi
Pop müziğin sevilen ismi Mustafa Ceceli, 1 Kasım 2008 tarihinde Sinem Ceceli ile evlenmişti. Çift, 25 Mayıs günü İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde gizli olarak görülen davanın ardından tek celsede boşandı.

Ceceli, boşanma sonrasında Instagram sayfasından yazılı bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

‘Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Üzülerek belirtiriz ki, evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu anlaşmalı olarak sonlandırmış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte, özellikle çocuğumuzun her türlü gelişimi için irtibatımız sevgi ve saygı çerçevesinde devam edecektir. Kutsal bildiğimiz ve gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğimiz ailemize dair böyle üzücü bir olayla gündemi meşgul etmek istemezdik. Aile mahremiyetimize bugüne kadar ve bundan sonraki süreçte saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.’

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Mustafa ve Sinem Ceceli’nin 2011 yılında dünyaya gelen Arın adında bir de oğlu bulunuyor.

37 yaşındaki şarkıcı en son ‘Zincirimi Kırdı Aşk’ isminde bir albüm yapmıştı.

Oruç tutmamasıyla gündeme geldi
Ünlü şarkıcı Ceceli, 2016 yazında sosyal medya üzerinden yapılan bazı dedikodulara sert bir üslupla cevap vermişti. Ceceli’nin oruç tutmadığını iddia eden bazı sosyal medya kullanıcıları, ünlü şarkıcıyı çileden çıkarmıştı. Bu iddialar karşısında sessiz kalamayan Ceceli, Twitter hesabından şu mesajları yayınlamıştı:

‘Bir tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana oruç tutmuyor demiş. Allah’ından bul soysuz.. Yazdım anlamadınız, bir daha yazayım… Bunlara hayvan demek hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar cehennem çukurunun misafiri… Kurtarıcısız.. Gözünüz dönmüş kansızlar… Her türlü iftiraya karşı #AllahBizeYeter. Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir…’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments