Mustafa Ceceli’nin boşanıp Selin İmer’le evlenmesini isteyen kişi, ‘yeni nesil cemaat lideri’ olarak tanınan Ahmet Hulusi’ymiş!

Geçen yaz başı ‘Hacı’ lakaplı ünlü popçu Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşi Sinem Gedik’i tek celsede boşayıp sadece bir hafta sonra sevgilisi Selin İmer’le evlilik kararı almış, bu durum herkesi şoke etmişti. Ardından ünlü popçu, gündeme bomba gibi düşen yasak aşkını bir an önce resmileştirmek için harekete geçmişti. Ceceli’nin bu şaşırtıcı kararında akıl hocası Ahmet Hulusi’nin de büyük payı olduğu öne sürüldü.

Üstelik Ceceli’nin sevgilisi sosyetik güzel Selin İmer’in sosyal medya profillerinde bile Ahmet Hulusi’nin internet sitesinin reklamını yapması ve sık sık sözlerini paylaşması da dikkatlerden kaçmamıştı. Bütün bu gelişmeler, gözleri Ahmet Hulusi’ye çevirdi. Sürekli sarı basın kartı sahibi olan 72 yaşındaki yazarın kimliği merak konusu oldu.

İlk kitaplarını Hulusi Akten adıyla bastıran ve ‘yeni nesil cemaat lideri’ olarak tanınan Ahmet Hulusi’nin İstanbul ve ABD’deki ev buluşmalarının görüntüleri ise geçen günlerde ortaya çıktı. Sözcü gazetesinin iddiasına göre; Mustafa Ceceli ve Selin İmer, kitaplarına ve öğretilerine sıkı sıkıya bağlı oldukları Ahmet Hulusi’nin işte bu ev buluşmalarından birinde tanıştı. Ardından da Hulusi’nin telkiniyle, Ceceli tek çocuğunun annesini boşayıp İmer’le evlendi.