Natalie Portman ikinci kez annelik heyecanı yaşadı.

Ünlü oyuncu Portman’ın, 22 Şubat tarihinde ikinci çocuğunu dünyaya getirdiği açıklandı. Portman ile eşi Benjamin Millepied çiftinin, kızlarının adını Amalia koydukları bildirildi.

Çiftin bir de, beş yaşında ve Aleph adında bir oğulları var. Portman, film setinde tanıştığı Benjamin Milipied’le 2012 yılında evlenmişti.

Portman bu yıl, Jacqueline Kennedy’i canlandırdığı ‘Jackie’ adlı film ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında Oscar adayıydı. Ünlü oyuncu Oscar töreninden önce yayımladığı bir açıklamayla, törene hamileliği nedeniyle katılamayacağını bildirmişti.

2011 yılında ‘Siyah Kuğu’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanan Portman, başrolünde Lily-Rose Depp ile birlikte yer aldığı ‘Planetarium’ filminin gösterimi için Eylül 2016’da Venedik Film Festivali’ne katıldı. Beyazlar içinde Dior elbisesi ile kırmızı halıda yürüyen Portman’ın karnındaki şişlik nedeniyle hamile olduğu ortaya çıktı. Güzel oyuncu, ikinci kez anne olacağını bu şekilde açıklamış oldu.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments