Nejat İşler’in, 36. İstanbul Film Festivali Altın Lale Ulusal Yarışma jüri üyeliği görevinden ayrıldığı açıklandı.

İşler’in İstanbul Film Festivali Altın Lale Ulusal Yarışma jürisinde yer alacağı açıklanmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde Asmalımescit’te eğlendiği mekanda merdivenlerden düşen sanatçı, hastaneye kaldırılmıştı. Festival Komitesi, son ana kadar ünlü aktörün jüriye katılabileceğini umarak bekledi ama İşler’in sağlık durumunda herhangi bir düzelme olmadı. Bu olayın ardından belinin sakatlandığı öğrenilen ünlü oyuncunun, sağlık nedenleri dolayısıyla 36. İstanbul Film Festivali Altın Lale Ulusal Yarışma jüriliğinden de ayrıldı açıklandı.

İKSV’den yapılan açıklamada şöyle denildi:

‘Nejat İşler sağlık sorunları nedeniyle Ulusal Altın Lale Yarışması jüri üyeliğinden ayrılmak zorunda kalmıştır. İşler’e bu güne kadarki desteği için teşekkür eder, acil şifalar dileriz.’

Ünlü aktör hastanelik oldu
Ocak 2014’te geçirdiği septik şok nedeniyle ölümün kıyısından dönen Nejat İşler, 9 Nisan gecesi yaptıklarıyla hayranlarını korkuttu. Takvim gazetesinin haberine göre; Asmalımescit’teki Corridor adlı mekanda 3 güzelle eğlenen İşler, alkolü fazla kaçırınca olanlar oldu. Mekandan sabaha karşı çıkan ünlü oyuncu, alkolün etkisiyle dengesini kaybedince merdivenlerden sırt üstü düştü. İşler’i yerden kaldıran görevliler, masa üzerine yatırıp buz tedavisi yaptı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Dışarıda basının olduğunu öğrenen İşler’in arkadaşları ise görüntü alınmaması için macera filmlerini aratmayacak bir yola başvurdu. Kapıya taksi çağıran oyuncunun arkadaşları, ‘mekandan Nejat İşler çıkış yapacakmış’ havası yarattı. Ünlü oyuncunun montunu giyen bir kişi başına kapüşonu geçirip yüzünü görünmeyecek şekilde saklayarak mekandan çıkarıldı. Oyuncunun dublörlüğüne soyunan kişi taksiye bindiği sırada, Nejat İşler de arka kapıdan çıktı. Ayakta durmakta zorlandığı görülen oyuncu, arkadaşları tarafından apar topar taksiye bindirildi. Ne var ki; flaşların patlamasıyla şoka uğrayan İşler, mekana dönmek istese de başarılı olamadı. Yarı baygın halleriyle dikkat çeken İşler, Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’ne götürüldü. Oyuncunun arkasından da kız arkadaşları hastaneye koştu. İsimleri bilinmeyen güzeller hastane çıkışı soruları yanıtsız bıraktı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Acilde tomografisi çekilen ünlü oyuncuya serum tedavisi uygulandı. Müşahede altında tutulan İşler, önceki gün öğlen saatlerinde ise taburcu oldu. Oyuncunun, hastanenin arka kapısından gizlice evine gittiği öğrenildi.

Genç rol arkadaşı için bıçak altına yattı!
Ünlü oyuncu İşler, 2014 yılında septik şok teşhisiyle hastaneye yatırılmıştı. 95 gün hastanede kalan ünlü oyuncunun parmak uçları kesilmişti. Ünlü oyuncu rahatsızlığından sonra Bodrum’da yaşamaya başlamıştı. Tedavi sonrasında ise ünlü oyuncuya sigara ve alkol yasağı gelmişti. Ancak İşler, Mayıs 2016 başında verdiği görüntülerle doktorların bu yasaklarına uymadığını göstermiş ve sevenlerini üzmüştü.

İstanbul gecelerinde boy gösteren İşler, Cihangir’de bulunan bir mekan çıkışında görüntülendi. Gecce.com’un haberine göre mekanın kapanış saatinden 1.5 saat sonra içeriden çıkan İşler’in mekanda DJ’den özel istekte bulunarak Ahmet Kaya şarkıları çaldırdığı öğrenildi. Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlamayan İşler’in bindiği araç, basın muhabirlerinden birini ezmekten son anda kurtuldu. O anlarda aktörün, oldukça alkollü olduğu ve sigara içtiği görüldü.

Mayıs 2016 başlarında Uçankuş TV’de yayınlanan ‘İki Kadın Arasında’ adlı programda konuşulana göre Bodrum’dan İstanbul’a yeni bir film projesi sebebiyle dönüş yapan İşler’in estetik yaptırdığı öğrenildi.

İşler, rahatsızlığı sebebiyle hastanede kaldığı süre boyunca oldukça kilo almıştı. 44 yaşındaki ünlü oyuncunun, 24 yaşındaki Serenay Sarıkaya ile başrolleri paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ adlı filmde partnerine uyum sağlamak adına daha genç görünmek için yüzüne estetik yaptırdığı iddia edildi.

İşler ve Sarıkaya ikilisi, 3 yıl önce de ‘Behzat Ç. Ankara Yanıyor’ adlı filmde beraber kamera karşısına geçmişlerdi. İkilinin o dönem yakınlaştığı da söyleniyordu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments