Niall Horan, Justin Bieber’ın eski sevgilisi Selena Gomez’den hoşlandığını itiraf etti.

İki isim, Amerikan Müzik Ödülleri’nde birlikte zaman geçirmişlerdi. Merak uyandıran o günün ardından Niall, geçtiğimiz gün bir radyo programına katıldı ve kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

Radyo programcısı Ryan Seacrest ile sohbeti esnasında genç şarkıcı, ‘Bir kız arkadaşım yok’ dedi. Ryan ise Niall’a ‘Selena ile yeniden birlikte olmalısın. Onu seviyorum’ karşılığını verdi. Bu karşılıktan sonra Niall’ın verdiği cevap ise herkesi şaşırttı:

‘Bu işi hallet ve onu bana ayarla!’

One Direction grubundan ayrılıp solo kariyerine başlayan Niall’ın bu cevabında ne kadar ciddi olduğu anlaşılamadı ama bir şey kesinleşti: Niall, Selena’dan hoşlanıyor.

Bilindiği üzere; bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Selena, üç aylık bir dinlenme ve yenilenme süresi geçirdi. Yaptığı açıklamalarda, şuan için özel bir ilişki istemediğini söylüyor. Yani; Niall biraz daha sabretmek zorunda gibi görünüyor.

İkili, Aralık 2015’te bir gece kulübünde öpüşürken görülmüştü. Los Angeles’taki Bootsy Bellows isimli gece kulübünde öpüşürken ve birbirlerine sarılırken görüntülenen çift, ortak arkadaşları Jenna Dewan’ın doğum günü kutlamasında buluşmuşlardı. O dönem ortaya atılan aşk iddiaları, şimdilerde yeniden gündeme geldi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments