Nihat Doğan, Caner Erkin’e zehir zemberek sözler etti.

Doğan, eski eşi Asena Atalay’ın evli oldukları dönemdeki uygunsuz yaşantısı nedeniyle, 6 yaşındaki oğulları Çınar’ın velayetini almak için dava açan Beşiktaşlı yıldız Caner Erkin hakkında şok sözler sarf etti. Ünlü türkücü, Erkin’in Atalay’a yönelik ‘Oğluyla geçirmesi gereken zamanını sevgilileriyle seyahatlerinde, gece kulüplerinde, birtakım özel ev partilerinde hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirmektedir. Yine 6 yaşında bir çocuk annesinin ‘Direk buldum mu dayanamam notu’ pornografi sınırlarını zorlamaktadır’ şeklindeki dava dilekçesinde yer alan iddialarını, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında masaya yatırdı.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Doğan, Erkin’in bu açıklamalarının; oğulları Çınar için büyüdüğünde sorun olabileceğini söyledi. ‘Çınar, ileride babasının annesi hakkındaki bu sözlerini gördüğü zaman Caner Erkin, oğluna ne cevap verecek?’ diye soran Doğan, Beşiktaşlı futbolcuya şu soruyu yöneltti:

‘O zaman çocuk ‘Baba, annem bunları yaparken sen ne yaptın?’ demeyecek mi?’

Ünlü futbolcunun, evli oldukları dönemde eşinin yasak aşklarına da göz yumduğunu iddia eden Doğan; Erkin’e ‘Mezhebin ne kadar genişmiş!’ diyerek yüklendi.

Ünlü türkücünün bu olay sözlerinin ardından gözler, eski eşler Caner Erkin’le Asena Atalay’a çevrildi.

Müsteşarla önce kapıştı sonra çark etti!
FETÖ’den tutuklu gardiyanların mahkemeye takım elbise ile gelmesi üzerine görevli gardiyanlar hakkında ‘alçaklar’ dediği için kendine sert tepki gösteren Adalet Bakanı Müsteşarı Kenan İpek’e “Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni” diyen Nihat Doğan, akşam yayınladığı mektupla defalarca özür diledi. İpek’in eski Adalet Bakanı olduğunu bilmeyen Doğan’ın mektubu sosyal medyada da günün konusu oldu.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Beyaz TV’de, FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye ‘şık’ kıyafetlerle çıkarılmasını eleştirerek, ‘alçak gardiyanlar’ ifadesini kullanan şarkıcı Nihat Doğan’a, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek’ten sert tepki göstermişti. Doğan bunun üzerine dün tekrar televizyona çıkarak elini masaya vurup, ‘Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni’ ifadelerini kullandı.

Ancak Doğan aynı günün akşamı ise sosyal medya hesabından defalarca özür diledi. Bir özür mektubu yayınlayan Doğan, ‘Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım’ dedi.

Nihat Doğan’ın bu özürü, sosyal medyada da günün konusu oldu. Özellikle Ekşi Sözlük’te Doğan hakkında onlarca yorum yer aldı. Ekşi Sözlük yazarları ‘ayarı yiyince çark etti’ yorumu yaptılar.

Doğan’ın gardiyanlarla ilgili sözleri üzerine Adalet Bakanı Kenan İpek sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

‘Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir.’

Doğan’ın özür mektubuysa şöyle:

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedinFacebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments