‘İşte Benim Stilim’ iki hafta sonra ekranlara veda ediyor.

Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, TV8’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasının iki hafta sonra sona ereceğini iddia etti. Yar; ‘İşte Benim Stilim, bu sezon git gel yaşayan jürisi, Bahar Candan gibi ilginç yarışmacıları ve son olarak Nur Yerlitaş’ın ‘kuş yuvadan uçtu beybi’ kararıyla çok konuşulmuştu’ diye başladığı köşe yazısında, programın izleyenlerini üzecek haberi şu sözlerle verdi:

‘Açıkçası, önceki sezonlarda yakaladığı reyting rüzgarını da özleyerek bu sezonu geçirdi. Ve duyduğuma göre, iki hafta sonra final yaparak ekran serüvenini bitirecek.’

Yar, moda programının sona ermesine şahsi olarak üzüldüğünü de ifade etti:

‘Seversiniz ya da tam tersi, ama ben bu formatın gündüz kuşağında ciddi bir boşluğu doldurduğunu ve bazı alışkanlıkları kırdığını düşünüyorum. Hızlı tüketim kasırgası karşısında da bir hayli iyi dayandığını görüyorum. Bu yüzden giderken ‘kendine iyi bak’ diyeceklerim arasında olacaktır.’

Nur Yerlitaş ayrılmıştı
‘İşte Benim Stilim’in şüphesiz en çok reyting getiren jüri üyesi Nur Yerlitaş, Mart ortalarında programdan ayrılmış, ardından Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’a şu açıklamayı yapmıştı:

‘Ölümü geri alabiliyor musunuz? Benim ruh sağlığım çok önemli, ruh sağlığım bozuk. Nur Yerlitaş kurudu, anlayın beni. O program benim çocuğum, benim oraya emeğim çok. Hiç mütevazi olamayacağım. Ama artık jüride olmayacağım. İleride TV’de olursam, haftada bir olabilir. Artık istemiyorum.’

Kerimcan Durmaz’dan rahatsız olduğu için ayrıldığı iddialarına da yanıt veren Nur Yerlitaş, ‘Ben kabul etmesem, istemeseydim; Kerimcan jüride oturamazdı. Böyle bir şey yok. Kerimcan’ı seviyorum, gayet naif bir çocuk’ açıklamasını yapmıştı.

Yerlitaş, İvana Sert ile kavga ettiği için programı bıraktığı haberlerini de kesin bir dille yalanlamıştı. Nurella, diğer jüri üyesi Ivana Sert ile kavga ettiği iddialarına ise şöyle yanıt vermişti:

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

‘Ivana ile yıllardır çalışıyorum. Ivana ile aramda bir şey olmadı. Ben kendim artık olmak istemiyorum. Yapımcılarım ve yönetmenlerim çok iyi. Nur Yerlitaş olmaktan yoruldum. Sağlık durumum el vermediği için bırakıyorum. Benim ruh sağlığım çok bozuk aldığım paranın hiçbir önemi yok o yüzden programı kesin olarak bırakıyorum.’

Hatırlanacağı üzere, Sert’in, Yerlitaş ile kavga ettikten sonra jüri üyeliğinden kovulduğu açıklanmıştı. Ancak birkaç bölüm yarışmadan uzak kalan Sert, sonrasında jürideki görevine geri dönmüştü.

Kemal Doğulu, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz’ın jüriliğe devam ettiği ‘İşte Benim Stilim’de, Nur Yerlitaş’ın yerine henüz yeni bir isim gelmedi. Eğer program iki hafta sonra biterse, muhtemelen Nurella’nın koltuğu son güne kadar boş kalacak.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments