Nurgül Yeşilçay’ın gösterdiği tepkinin ucu Özcan Deniz’e dokundu.

Güzel oyuncu Yeşilçay, geçtiğimiz gün ekran macerasına yeni başlayan bir erkek oyuncunun kaşları hakkındaki düşüncelerini Twitter hesabından paylaştığı şu sözlerle belirtti:

‘Diziyi yok eden, kaşları çılgınca alınmış kadınsı erkek karakterler derim. Bu kaşlar ne? Neden? Niye?’
Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde çekimlerini bitirdikleri ‘İkinci Şans’ filminde Özcan Deniz ile yeniden bir araya gelmişti. Takipçileri, önceki gün erkeklerin kaşlarını almasına isyan eden Yeşilçay’a rol arkadaşı Deniz’in de kaşlarını aldığını hatırlatarak tepki gösterdiler.

Gecce.com’un haberine göre önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenen Yeşilçay’a, geçtiğimiz günlerde Deniz ile ilgili söylediği ‘İyi bir yönetmen değil’ şeklindeki sözleri hatırlatıldı. Yeşilçay, bu hatırlatmaya şöyle yanıt verdi:

‘Öyle bir şey dememişimdir, şarkıcı demişimdir. Özcan, beni çok şaşırttı; harika bir yönetmen olmuş.’

Nurgül Yeşilçay’a partnerinden övgü dolu sözler geldi
Güzel oyuncu Yeşilçay, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Paramparça’ adlı dizide rol almıştı. Ancak dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ile anlaşmazlık yaşayan Yeşilçay, bir süre önce diziden ayrılmıştı. Güzel oyuncu, bu diziden sonra herhangi bir dizi projesinde yer almamıştı. Bu sırada kendisine gelen film tekliflerini değerlendiren Yeşilçay, ünlü oyuncu Özcan Deniz ile yeni bir filmin hazırlığına başlamıştı. Yıllar önce ‘Asmalı Konak’ adlı dizide yan yana gördüğümüz Yeşilçay ve Deniz ikilisi, şimdi ‘İkinci Şans’ adlı filmin başrollerini paylaşarak hayranlarını heyecanlandırdı.

Instagram hesabından sık sık filmin kamera arkasından görüntüler paylaşan Yeşilçay, Ağustos başlarında film çekimlerinin bittiğini paylaşmıştı. Filmin ilk teaser’ını da Instagram hesabından paylaşan Yeşilçay, yıllar sonra eski partneriyle yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu da sosyal medya hesabından belirtmişti. Deniz de eski ve yeni partnerine sosyal medya hesabından paylaştığı şu sözlerle övgü yağdırdı:

‘İşini severek yapan oyuncudan daha kıymetli ne olabilir…’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments