popçudan-evlilik-tavsiyesi-830 × 470
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
FOX TV’nin ses yarışması ‘Ben Söylerim’, jüri üyelerinin sıcaklığıyla ön plana çıkacak.

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yeni yarışma ‘Ben Söylerim’, yakında FOX’ta başlıyor. Her hafta sekiz yarışmacının yarışacağı ve yarışma boyunca farklı türde dokuz şarkının söyleneceği ‘Ben Söylerim’de; sekiz yarışmacı aynı şarkıyı, 30’ar saniyelik parçalar halinde söyleyecekler. Salondaki seyirciler performans sırasında yarışmacıları oylayarak, en iyi söyleyeni koruma altına alacaklar. Kalan yedi kişi ise eleme potasında olacak. Jüri üyeleri yedi kişi içinden, elenmesini istemediği iki yarışmacıyı koruma altına alacak ve kalan beş kişiden birini eleyecek.

Programın finalinde sona kalan iki yarışmacı düet yapacak. En iyi iki aday birlikte şarkı söyleyecek ve jüri, biri üzerinde mutabık kalırsa, o yarışmacı haftanın kazananı olacak ve bölüm birincisi olarak 10.000TL’lik ödül kazanacak. Jüri aynı yarışmacı üzerinde anlaşmaya varamamışsa, performans sırasında seyircinin yaptığı oylamaya bakılacak. Ve seyirciden yüksek oy almış yarışmacı, bölümün kazananı olacak. Bir sonraki bölümde devam eden yedi yarışmacının yanına, bir yetenek daha dahil olacak. Ve yine sekiz kişinin, değişik türdeki şarkılarıyla yarışma devam edecek.

Yarışmanın jüri üyeleri Serdar Ortaç ve Kibariye, UçanKuş TV’ye yarışma hakkında bilgi verdiler. Ortaç ‘Jüri kaç kişi olacak diye sorduğumda iki kişi olacağımız cevabını aldım. Aile gibi program yapalım dedik. Baştan beri Kibo’nun şarkılarını dinlediğim için ben onu istedim. Pop müzikle ilgili birilerini istemediğime emin olup olmadığı mı sordular ama müzik yapalım abi!’ açıklamasını yaptı.

Kibariye ise, ‘Dün yaptığımız canlı yayın provasında Serdar’ı tekrar tanıdım. Birbirimizi daha iyi anladık. Serdar çok güzel konuşuyor. Kendisi özellikle beni istemiş. İlk duyduğumda şok oldum ama çok sevindim’ dedi.

Ortaç’ın, yarışmaya moderatör olarak Çağla Şıkel’in seçilmesi hakkında yaptığı konuşma ise adeta kahkaha tufanı yaşattı:

‘Bizi çekip çevirecek bir moderatör gerektiği söylendi. Kim olsun diye düşünürken Çağla Şıkel’i önerdiler. Evet, iki çocuğa bakabiliyorsa bize hayli hayli bakar.’Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments