One Direction grubu yakın zamanda birleşmeyecek.

Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan ve Louis Tomlinson’dan oluşan grubun, sürekli olarak yeniden bir araya geleceği yönünde haberler çıkıyordu ama görünen o ki; bu hayal, yakın zamanda gerçekleşmeyecek.

Grubun şirket değerlendirme raporlarında; geleceğe bakıldığında yeni gelir kaynaklarının oluşmasının öngörülmediği, mevcut kazançların eski anlaşmalardan sağlandığı belirtildi. Raporlarda, geçen yıl grup üyelerinin, önceki çalışmaları sayesinde günde 15 bin sterlin gibi etkileyici bir kazanç elde ettikleri vurgulandı.

Grup üyelerinden Liam Payne, bir süre önce, grubun 2015 yılında yayınladığı ‘Made In The AM’ albümü için turneye çıkamadığını ve bir şekilde bir araya geleceklerine inandığını söylemişti. Liam ayrıca, One Direction için yeni şarkılar yazıp bestelemek istediğini de vurgulamıştı.

Niall Horan ise, herkesin solo kariyerine odaklandığı bir süreçte grubun bir araya gelmesinin tuhaf olacağı yönünde görüş belirtmişti.

One-Direction-üyesi-980 × 551
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Harry Styles ne olacağını bilmiyor
Bilindiği üzere; Louis Tomlinson, Liam Payne ve Niall Horan’ın da üyesi olduğu grup, ortak müzik çalışmalarına bir süre ara vermişti. 22 yaşındaki Harry, grubun ileride bir şeyler yapmak isteyebileceğini ama arkadaşlarının gelecek planlarının ne olduğunu bilmediğini söyledi.

Eylül 2016’da Another Man dergisine konuşan Harry, solo bir şarkıcı olarak verdiği ilk röportajda bakın neler dedi:

‘Grup olarak müziğe ilk atıldığımızda, insanlar bize ‘Beş yıl sonra nerede olacaksınız?’ diye sorarlardı. Bu soruyu cevaplaması çok zordu.’

‘Grupla birlikte bir daha asla çalışmayacağımı söylemiyorum ama farklı şeyler keşfetmek, bizim için şuan doğru olan şey. Belki bir an gelecek, herkes bir araya gelmek isteyecek. Ancak güzel olan, herkesin kendiliğinden ve doğal biçimde harekete geçmesi…’

Harry ayrıca, One Direction grubunda yer almasının hayatı boyunca başına gelen en güzel şey olduğunu da sözlerine ekledi.

Louis Walsh
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Louis Walsh

Louis Walsh’a göre birleşmemek üzere ayrıldılar
Bilindiği üzere; Louis Tomlinson, Liam Payne, Harry Styles ve Niall Horan’dan oluşan grup 2016 baharında ortak çalışmalarına ara vermişti. Zayn Malik’in daha önceden ayrıldığı grubun üyeleri, hayranlarına ‘yeniden bir araya gelecekleri’ sözünü vermişlerdi.

Ne var ki, ‘X Factor’ yarışmasının 64 yaşındaki deneyimli jürisi Louis buna inanmıyor! 26 Ağustos günü Daily Telegraph gazetesine konuşan duayen, bakın neler dedi:

‘One Direction grubunun tamamen ayrıldığını söyleyebilirim. Gruptan para kazanan menajerler, yayıncılar ve ajans görevlilerinden çoğu bunu söylemeye korkuyorlar; çünkü grubun üzerinden yüklü bir para kazanıyorlar.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments