Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz’la ilgili şok edici sözler söyledi.

Ünlü komedyen Yılmaz, Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği ‘Eğitimli Personel, Sağlıklı Çevre’ etkinliği için İstanbul Teknik Ünversitesi’ne gitti. Ancak Yılmaz’ın girdiği salona üniversitenin Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural alınmadı. Bunun üzerine Prof. Dr. Kural, yaşanan olayla ilgili Yılmaz’ı şu sözlerle topa tuttu:

‘Son zamanlarda beni televizyonda Cem Yılmaz ile ilgili gördünüz. Onunla mücadelem devam ediyor. Benim üniversiteme geldi. Şuanda benim üniversitemde, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde, kütüphanede yatanlar var. Vallahi billahi kütüphanede yatıyorlar, gidecek yerleri yok ve geliyor bu Cem Yılmaz üniversitemize, çocuklarla küfür ederek alay ediyor. Dünyanın parasını alıyor, vergi bile verdiği belli değil. Dedim ki, ‘Niye geliyor benim üniversiteme?’ Jaguar arabasıyla, üzerinde tavşanlardan yapılmış bir kıyafetiyle üniversiteye gelmiş. Ağzında sigarası. Ben de sponsor firmaya, ‘Onun yerine benim öğrencilerime burs verin’ dedim.’

Bağımlılığa Hayır Derneği Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, ‘Pek Yakında’ filminde uyarıcı madde kullanımına özendirdiği iddiasıyla ünlü komedyen hakkında suç duyurusunda bulunmuş; Yılmaz bu nednele hakim önüne çıkmıştı. O olaydan beri ikilinin kavgası bitmek bilmiyor.
Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments