Paris Hilton yayınlanan seks kasetinden dolayı pişmanlık duyuyor.

ABD’li milyarder Paris Hilton’un 2001 yılında, o dönemki sevgilisi Rick Salomon ile görüntülerinin yer aldığı seks kaseti ‘One Night In Paris’ (Paris’te Bir Gece) adıyla satışa çıkarılmıştı. O kasetin hayatındaki en büyük pişmanlığı olduğunu belirten 36 yaşındaki Hilton, kasetin satışının da rızası dahilinde olmadığını yineledi.

Kasetin itibarını zedelediğini söyleyen Hilton, Marie Claire dergisine verdiği röportajda, ‘Çok canım yanıyor’ ifadesini kullandı. 36 yaşındaki Hilton şöyle devam etti:

‘Çünkü tüm hayatım Prenses Diana’nın zarafetine, muhteşemliğine imrenerek geçmişti ve Rick’in benden bunu aldığına inanıyorum.’

Hilton, ABD başkanlık seçimlerinde zafer kazanan Donald Trump’a oy verdiğini açıklamıştı. Trump ise, Hilton’la o daha 12 yaşındayken, kızı Ivanka Trump’ın arkadaşı olarak tanıştıklarını söyleyerek, Hilton’u ‘güzel’ olarak tanımlamıştı.

Selfie’yi kendisinin icat ettiğini öne sürdü!
36 yaşındaki TV yıldızı, Mayıs ayında W dergisine konuştu ve henüz küçük bir çocukken, selfie’ye benzeyen kareler çektiğini iddia etti:

‘Eğer çağrı cihazlarının bir kamerası olsaydı, onlarla selfie çekerdim. Çocukken, tek kullanımlık kamerayla selfie çektiğimi hatırlıyorum.’

‘The Simple Life’ adlı reality şov sayesinde dünya çapında ün kazanan Paris, ayrıca; Facebook ve Instagram gibi sosyal medya mecraları sayesinde şöhret olmanın çok kolaylaştığını da söyledi:

‘Bizim yaptığımız TV programı, daha önce hiç denenmemiş bir türdü. Bu sayede ünlendik. Bugünlerdeyse, ünlü olmanın çok kolaylaştığına inanıyorum. Elinde telefon olan herkes bir anda şöhret olabilir.’

Paris, Kendall Jenner’in, kendisinin 21. doğum günündeki makyajını ve kıyafetini taklit ettiği defileyle ilgili düşüncesini ise şöyle açıkladı:

‘Kızların, podyumlarda, benim eskiden giydiğim kıyafetlerle gezindiğini görmek olağanüstü… Çünkü o günlerde, hiç kimse benim gibi giyinmezdi.’

Kendi otel zincirini kuruyor
Paris Hilton lüks otellerden oluşan yeni bir marka yaratmaya hazırlanıyor.

Dünyanın her yerine yayılmış olan Hilton otellerinin kurucusu Conrad Hilton’un torununun torunu Paris, kendi otel zincirini oluşturuyor. 35 yaşındaki Paris, otel açmak için şimdiden üç şehri belirledi bile…

Forbes dergisinin haberine göre, otellerin ilk etapta açılacağı şehirler Dubai, New York ve Las Vegas… Her üç şehir de Paris’in çok sevdiği ve sık sık ziyaret ettiği kentler… Otellerin hangi tarihte açılacağı ve isimlerinin ne olacağı ileri bir tarihte kamuoyuna duyurulacak.

Bu girişim, Paris’in konaklama ve eğlence alanındaki ilk işi değil. Hilton’ların güzel varisi daha önce de Filipinler’de, iki beach club’ın tasarımını ve dekorasyonunu gerçekleştirmişti.