izdivaç-programı-sunucusu-1000x650Zuhal Topal seyirciyi Pascal Nouma ile kandırdı.

MedyaRadar’da yer alan habere göre izdivaç programlarındaki rezilliklere bir yenisi daha eklendi. Evlendirme programlarının kurgulandığının, popüler gelin ve damat adaylarının maaşlı elemanlar olduğunun ortaya çıkmasıyla seyircinin yıllardır kandırıldığı netleşmişti. Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal, bu sefer işi bir adım ileri götürdü ve seyirciyi açık açık kandırdı.

Geçtiğimiz hafta canlı yayında Beşiktaş’ın efsane futbolcularından Pascal Nouma’nın gönderdiği bir videoyu yayınlayan Topal, Nouma’nın da evlenmek istediğini belirtip programa davet etti. Bu video gündeme bomba gibi düştü ve herkes Pascal’ın programa ne zaman çıkacağını konuşmaya başladı.

Topal, programın dünkü bölümünde saatlerce alt yazı olarak Pascal Nouma’nın ilk talibinin stüdyoya geleceğini anons etti. İzleyici bu anlarda ekrana kilitlendi.

Yayın bitti, ama ne Pascal Nouma ne de talibi yayına gelmedi.

İşte rezalet, o anda patlak verdi. Çünkü yayına geleceği iddia edilen Nouma, tam o anlarda sosyal medya hesabı üzerinden Topal’ın kirli reyting oyununu deşifre etti. Efsane futbolcu, Twitter hesabından ‘Hahahaha, ne evliliği be kardeşim? Zuhal benim kankam, yeni yıl mesajı istedi, ben de muzırlık yaptım. Ne evlenmesi, ne programı?’ mesajını paylaştı.

Bu durum sosyal medyada tepki çekti ve Topal’a hakaretamiz mesajlar gönderildi.