Kendall Jenner, Pepsi reklamı tartışmaları sonrası kabuğuna çekildi.

21 yaşındaki modelin rol aldığı reklam, Black Lives Matter hareketinin içini boşalttığı için sert eleştirilere maruz kalınca Pepsi tarafından yayından kaldırılmıştı. People dergisine konuşan bir kaynağa göre; bu skandalın ardından Kendall ünlü ailesi Kardashian’larda teselli arıyor:

Geçen hafta ET Online’a konuşan bir kaynak ise, ‘Bu, Kendall’ın görev aldığı ilk tartışmalı kampanya’ dedi ve ekledi:

‘Kampanyanın prodüksiyonu ve mesajıyla hiçbir ilgisi olmamasına rağmen Kendall, reklamın yüzü olduğu için eleştiri oklarının hedefine oturtulacak.’

Esmer güzele yakın kaynak ayrıca; Kendall’ın bugünleri aşacağına inandığını söyledi ve sözlerini şöyle bitirdi:

‘Bu olay, onun kariyerini olumsuz yönde etkilemeyecek.’

Olay yaratan Pepsi reklamı, Kendall Jenner’ın fotoğraf çekimi yaptığı yerde düzenlenen bir yürüyüş görüntüsüyle başlıyor. Kalabalık içindeki bir erkeğin daveti üzerine çekimi yarıda bırakan Kendall, platin sarısı peruğunu atıyor, rujunu çıkarıyor ve elinde Pepsi’yle günlük giysileriyle yürüyenlerin arasına katılıyor. Daha sonra kalabalığın önüne geçerek gösteride görevli polislerden birinin önünde duran güzel model, elindeki kutu Pepsi’yi polise uzatıyor. Polisin Pepsi’yi içmesinin ardından kalabalık dans etmeye başlıyor. Reklam filmi de neşeyle gülen Kendall’ın görüntüsüyle sona eriyor.

Bu arada; önceki gün E! News’e açıklama yapan bir şirket yetkilisi, eleştirilere şöyle yanıt vermişti:

‘Bu, farklı hayatlardan gelen insanların uyumlu bir şekilde bir araya gelmelerini anlatan global bir reklam… Sadece belli bir kesimle ilgili değil. Bu mesajın dünyaya verilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz.’

Formunun sırrını paylaştı
Pepsi reklamında son derece fit görünen Kendall Jenner, Ocak 2017’de formda kalmanın sırlarını sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşmıştı.

Victoria’s Secret modeli Kendall, New York’ta olduğu zamanlarda yakın arkadaşı Gigi Hadid’in de gittiği Gotham Gym’de boks yaptığını söyledi.

Fit kalmasının tek sırrının spor olmadığını söyleyen Kendall, sağlıklı beslenme konusunda oldukça hassas olduğunu ve yediklerinin içeriklerine mutlaka göz attığını da ifade etti.

Güzel model bazı zaaflarının olduğunu da şu sözlerle itiraf etti:

‘Makarna yemeyi çok seviyorum fakat yediğim zaman kendimi yorgun hissediyorum. Güne yumurta ve avakado ikilisiyle başlarım. Kendimi şımartmak istediğinde ise kızarmış tavuk ve pilav yemeyi tercih ediyorum.’

Kendall, Victoria’s Secret defilesi öncesi ne yediğini merak edenlere ise şöyle yanıt verdi:

‘Akşam yemeklerinde tavuk, tatlı patatesler, yumurta beyazı ve avakado yiyorum.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments