Perrie Edwards’ın, Little Mix’in yeni single parçasında Zayn Malik’in cinsel yetenekleriyle dalga geçtiği öne sürüldü.

Zayn geçen yıl kendisini terk ettiğinde, 23 yaşındaki şarkıcı adeta yıkılmıştı. Ancak görünen o ki Perrie, ‘Shout Out To My Ex’ adlı şarkısında intikamını almak istiyor.

Sun gazetesinin yorumuna göre; şarkıdaki ‘Umarım o kız daha iyi seks yaşıyordur, Umarım benim yaptığım gibi numara yapmıyordur’ şeklindeki sözler, Zayn’ın şimdiki sevgilisi Gigi Hadid’e yönelik…

İddiaya göre şarkıda, Zayn’ın Perrie’nin yer aldığı dövmeyi çıkarttırmasıysa, şu sözlerle ti’ye alınıyor:

‘Sanırım sana teşekkür etmeliyim, Sana olan nefretim ve dövmeler için, Ben gayet rahatım bu arada, Eskiden sana aşık olduğumdan emin değilim.’

Little Mix’in diğer üyelerinden Jade Thirlwall ve Jesy Nelson daha önce yaptıkları açıklamalarda; şarkının herkesin yaşayabileceği bir aşk ve nefret hikayesi olup, bir aşktan çıkan birinin geçmişi nasıl geride bırakabileceğini anlattığını söylemişlerdi.

Perrie Edwards dövmesinin üstünü kapattı
Bir dönemin popüler çifti Zayn ve Perrie, nişanlıyken ilişkilerini sonlandırmıştı. Zayn, Perrie ile birlikteyken sağ koluna Little Mix üyesinin portresini yaptırmıştı. Bu durum ikili birlikteyken oldukça sevimli görünüyordu. Ama ayrıldıktan sonra o dövmenin olması, Zayn’ın sevgilisi Gigi Hadid’i rahatsız ediyordu.

Ağustos başlarında Gigi Hadid’in Snapchat hesabından Zayn Malik’in mutfakta yemek yaptığı anı yayınlarken dikkatleri çeken şeylerden biri de bu dövme oldu. Yakışıklı şarkıcının, sağ kolunun üzerinde bulunan portrenin koyu gölgelendirme yöntemi ile kapatıldığı gözlerden kaçmadı.

Zayn’ın kol bölgesine dikkatli baktığınız zaman karalama olduğu görülüyor.

İşte o dövme ve kapanmış hali…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments