Ricky Martin’in özel hayatı reality şov oluyor.

VH1 adlı Amerikan TV kanalı, ünlü sanatçının hayatını ekranlara taşıyacak olan bir reality şov yayınlayacağını duyurdu. Söz konusu tanıtımda; Haziran ayında başlayacak şovun, son dönemin en önemli dünya starlarından birisi olan Martin’in, bugüne dek özenle korunmuş özel hayatını su yüzüne çıkaracağı iddia edildi.

Bu arada, ünlü şarkıcının önümüzdeki aylarda çok yoğun olduğunu da belirtelim. Bunun sebebi de; eşcinsel sanatçının, erkek arkadaşı Jwan Yosef ile yakın bir tarihte dünyaevine girecek olması…

Matteo ve Valentino adında sekiz yaşında ikiz çocukları olan Martin, kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Jwan ile evleneceği için çok heyecanlı olduğunu ve önümüzdeki ayların çok yoğun geçeceğini söylemişti. Evliliğe giden bu yoğun günlerin, söz konusu reality şovda ekranlara gelmesi bekleniyor.

İki sevgili nişanlandı
Ricky Martin, erkek sevgilisi Jwan Yosef ile nişanlandığını duyurdu.

Martin, 2015 yılından beri birlikte olduğu sanatçı Jwan Yosef ile nişanlandığını Ellen DeGeneres’in TV programında açıkladı. Haberi, Kasım 2016’daki çekim sırasında duyan hayranlarının sevinçle çığlıklar atması, stüdyoyu adeta inletti.

Ricky Martin konu hakkında şunları söyledi:

‘Ben onu ve sanatını hissettim. Ona gerçekten tutuldum. Onu deliler gibi seviyorum. Veeee biz nişanlandık.’

‘Evlenme teklifi yaparken gerçekten zorlandım. Dizlerimin üstüne çökerek ‘Benimle evlenir misin?’ diye sordum. Sorunun cevabını hemen alamadım. Yarım saat sonra cevabını net bir şekilde aldım ve işte gördüğünüz gibi biz evleniyoruz.’

Ricky ayrıca; Jwan’ın, sekiz yaşındaki ikiz oğulları Matteo ve Valentino’nun üvey babası olduğu için heyecanlı olduğunu söyledi.

Ressam Jwan Yosef, 1984 yılında Suriye’de doğmuş. Annesiyle babasının farklı din ve inançlardan olmasının, sanat kariyerini etkileyen ve ona ilham veren en önemli şeylerden biri olduğunu söyleyen Yosef’in resim çizmeye başlaması, babasının ani bir karar ile İsveç’e gitmesinden sonraya denk gelmiş. Uzun süre Stockholm’da, annesi ile birlikte yaşayan Yosef, Pernby Güzel Sanatlar Üniversitesi’ni 2009 senesinde bitirdikten sonra Londra’ya taşınmış. Bir sene sonra ise Central Saint Martins Kolejinde yüksek lisansını tamamlamış.

Ricky 2010 yılında gay olduğunu açıklamıştı.

Jwan Yosef
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Jwan Yosef

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments