Drake ve Rihanna’nın ayrıldığı bildirildi.

İkili, yaz aylarından itibaren ilişkilerini kamuoyu önünde yaşamaya başlamıştı. Ancak artık romantik bir paylaşımda bulunmama kararı aldılar. Tabii bazı arkadaşları, ileride bu kararları değişirse; bunun sürpriz olmayacağı kanısındalar.

E! News’e konuşan bir kaynak, konu hakkında şunları söyledi:

‘Rihanna ve Drake şu an başkalarıyla görüşüyorlar. Artık sevgili değiller. Hala birbirlerini seviyorlar ama özel hayatlarıyla ilgili planlamaları ayrı ayrı yerlere gitti.’

‘Aralarındaki bağın biçimi, her an iyi ya da kötü yönde değişebilir tabii… Çünkü halen birbirlerinin hayatında önemli bir yer kaplıyorlar.’

Bu arada aynı kaynak, Drake ile ilgili bir de önemli bilgi verdi ve ünlü şarkıcının manken India Love ile aşk yaşadığını öne sürdü.

Drake evlenmek istiyordu
Bir barışıp bir ayrılan iki ismin; Drake’in New York’taki MTV Video Müzik Ödülleri töreninde güzel şarkıcıya aşkını ilan etmesiyle, birlikte oldukları ortaya çıkmıştı. E! News’e konuşan bir kaynağa göre, bu ilişki ciddi düzeydeydi.

‘Drake kendisini Rihanna’ya adadı. İkisi de artık olgunlar ve kalıcı bir bağ kurmaya hazırlar. Drake Rihanna’ya çok aşık ve ona kalsa, hemen yarın evlenmeye hazır.’

‘Bu seferki barışmalarında her şey daha farklı ve daha iyi. Bu kez işlerin iyi gitmesi için ellerinden geleni yapmak istiyorlar.’

Bu arada Rihanna, Drake’e olan aşkını özel bir dövme ile gösterdi. Çiftin sahnedeki öpüşmelerinin hemen ardından Rihanna, ön ayak bileğine bu dövmeyi yaptırdı. Söylentilere göre ünlü şarkıcı, erkeğine adadığı bir dövme yaptırdı. Bazı hayranlarına göre bu dövme; Rihanna’nın, Drake’in dünyalara bedel olduğunu söylemesinin bir yolu…

Ayak bileğine kamuflaj desenli bir köpek balığı dövmesi yaptıran Rihanna ve sevgilisi için köpek balığı oldukça özel bir anlam taşıyor. Söylentilere göre bu köpekbalığı, geçtiğimiz ay Toronto’daki Ripley’in Akvaryumu’nda romantik bir gün geçiren çifte o günü anımsatıyormuş.

Bir not düşelim: Güzel yıldızın favori dövme sanatçısı Keith ‘Bang Bang’ McCurdy’nin dövmenin fotoğrafını paylaşmasıyla her şey ortaya çıktı.

İşte o dövme…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Rihanna’ya 22 yaşından beri aşıkmış!
İki ismin ilişkisi oldukça karmaşıktı. İkili uzun bir süre arkadaş oldular ama zaman içerisinde ilişkileri başladı. 28 Ağustos akşamı gerçekleştirilen 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’nde Drake, Rihanna’yı mutlu etmeyi başardı.

Drake; güzel sanatçıya olan aşkını herkesin gözü önünde, canlı yayında şu sözlerle itiraf etti:

‘Rihanna, 22 yaşımdan beri aşık olduğum biri. O, benim dünyadaki en iyi arkadaşım. Bütün yetişkinlik hayatımda, benden daha genç olmasına rağmen ona saygı duydum. O, bizim sektörümüzde yaşayan ve nefes alan bir efsane.’

Bu sözlerden sonra ikili birbirlerini sarılıp öptüler. Drake, Rihanna’nın dudağına doğru eğilse de Rihanna yanağını uzatarak yanağından öpmesini tercih etti.

Bu arada; New York’ta Madison Square Garden’da gerçekleşen VMA 2016 töreninde sahne alan Rihanna’nın şovu büyük beğeni topladı. Güzel şarkıcı, performans gerçekleştirdiği gecede 4 farklı kostüm ile sahne aldı. En büyük beğeniyi ise pembeler içinde açılış şovunda giydiği kıyafeti aldı.

Gecede Michael Jackson Vanguard ödülüne layık görülen 28 yaşındaki şarkıcıya ödülünü veren isim ise ünlü rapçi Drake oldu.

İşte o anlar…

Yeniden birlikte oldukları iddia edildi
Yaz boyunca Barbadoslu seksi şarkıcı Rihanna’nın ‘Work’ klibinde birlikte oynadığı eski sevgilisi rapçi Drake ile tekrar aşk yaşadığı konuşuldu. Ünlü ikili Haziran sonlarında, şarkıcı Nicole Scherzinger’in doğum günü partisine beraber katılıp samimi bir şekilde dans etmişti.

Rihanna ve Drake 1 Temmuz günü de Londra’da bir mekanda yemek yedi. İkilinin yemekten sonra içeride sabaha kadar dans ettikleri, çok samimi oldukları ve yeniden aşk yaşadıkları konuşuluyor.

PEOPLE dergisine konuşan bir kaynak da, bu birlikteliği onaylar tarzda açıklamalar yaptı:

‘Hala birlikteler ve bu sefer, ilişki giderek ciddileşiyor.’

Haziran başlarında Drake, güzel şarkıcıyı ‘hayalindeki kadın’ olarak tanımlamıştı:

‘O benim hayalimdeki kadın… Bunu ciddi ciddi düşünüyorum. ‘Adamım, bu harika bir aşk olurdu’ diyorum kendime… Birlikte eğleniyoruz. O çok havalı ve çılgın… Ama sadece arkadaşız. Bu da benim açmazım.’

Drake ayrıca, Rihanna’nın 2011’de kendisini terk ederek kalbini çok kırdığını da sözlerine eklemişti.

Mayıs’ta da birlikte oldukları iddia edildi
Bilindiği üzere; Barbadoslu şarkıcı Rihanna, eski sevgilisi rapçi Drake ile ‘Work’ şarkısında düet yapmıştı.

İlk olarak ‘What’s My Name’ adlı şarkıda yaptıkları düet ile gündeme gelen, 2009’daki kısa süreli flörtten sonra 2014’te aşk yaşamaya başlayan ve yaptıkları sahne şovları ile adlarından söz ettiren Rihanna ve Drake’in yeniden birlikte olduğu iddia edildi.

Geleceğin Beyonce ve Jay Z’si olarak adlandırılırken ayrılan ünlü çiftin, aylardır gizlice buluştuğu ve ilişkilerini saklamaya çalıştığı öne sürüldü.

28 yaşındaki güzel şarkıcının eski sevgilisi Drake, Nisan ayında verdiği bir röportajda; Rihanna ile arasında olağanüstü bir enerji olduğunu söylemişti. Ancak Rihanna, kalıcı bir ilişki istemediğini vurgulayarak olası dedikoduların önünü kesmişti.

Rihanna ve Drake ‘Work’ şarkısının klibinde birlikte rol almıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments