Acun Ilıcalı’nın jürileri duygu patlaması yaşadı.

Ünlü yapımcı Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında geçtiğimiz sezon da yayınlanan ‘Rising Star Türkiye’ adlı yarışma programı, bu sezon yeniden yayınlanmaya başladı. Bilinmeyen sesleri izleyiciyle buluşturan ses yarışmasının jüri koltuğunda; İrem Derici, Yılmaz Morgül, Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal oturuyor.

Türkiye’de yaşanan darbe girişimi olaylarından dolayı ekrana uzun bir süre ara vermek zorunda kalan yarışma programı, önceki akşam yeniden ekranlara döndü. Programın önceki akşamki bölümünde Serhan Giden adlı bir yarışmacı, Ahmet Kaya’nın ‘Kendine İyi Bak’ adlı şarkısını seslendirdi. Giden; bu performansıyla, şarkıya kattığı yorumla tüm konukları ve jüri üyelerini duygulandırdı. Geceye damgasını vuran Giden, bu etkileyici performansıyla % 84 oy alarak bir üst tura adını yazdırdı.

Giden’in performansıyla duygusal anlar yaşan jüri üyeleri, darbe girişimi sonrasında yayınlanan ilk bölümde ‘Birlikte çok güzeliz Türkiye’ mesajını vermeyi ihmal etmediler.

Mustafa Sandal eşinin yorumuyla şok oldu
Ünlü popçu Sandal, eşi Emina Sandal ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Rising Star Türkiye’ adlı ses yarışmasında jüri üyeliği yapıyor. Yılmaz Morgül ve İrem Derici’nin de jüri koltuğunda oturduğu yarışma programında her bölümde eğlenceli anlar yaşanıyor. Ancak 24 Temmuz akşamı yayınlanan bölümde Emina Sandal’ın bir yarışmacıya yaptığı yorum sebebiyle stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

Posta Gazetesi’nin haberine göre yarışma programında bir yarışmacı ünlü şarkıcı Yaşar’ın ‘Kumralım’ adlı şarkısını seslendirdi. Ancak şarkıyı pek beğenmediği anlaşılan Emina, ‘Bu ne biçim şarkı?’ diyerek tepki gösterdi. Emina’nın bu yorumuyla eşi Mustafa Sandal da dahil olmak üzere stüdyodaki herkes şok oldu. Sandal, memleketi Sırbistan’da ünlü bir şarkıcı olan Emina’nın bu gafını toparlamaya çalıştı. Ancak Emina’nın bu yorumu çoktan sosyal medyada konuşulmaya başlamıştı.

Rıza-Esendemir-ile-ayrıldı-900 × 500
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
İrem Derici yarışmacılıktan jüri üyeliğine terfi etti
Son günlerde adı Lider Şahin ile aşk dedikodularına karışan Derici, kariyerinde sınıf atladı.

Ünlü popçu, yıllar önce Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz ve Mustafa Sandal’ın jüri koltuklarını paylaştığı ‘O Ses Türkiye’ adlı yarışma programına katılmıştı. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmada Derici’nin performansını başarılı bulup koltuğunu döndüren tek isim Avşar olmuştu. Sonrası güçlü sesi ve başarılı şarkılarıyla gönüllere taht kuran Derici, şimdilerde yine Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Rising Star Türkiye’ adlı yarışma programında jüri üyesi olarak ekranlara geliyor.

Ünlü popçuya programda eşlik eden diğer jüri üyeleri ise Yılmaz Morgül, Emina Sandal ve Mustafa Sandal…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments