Robbie Williams, Ariana Grande’nin One Love Manchester adlı yardım konseri için Take That ile bir araya gelmeyi düşünüyor.

22 Mayıs’ta Manchester Arena’da, Ariana Grande konserinin hemen bitiminde, bir terör saldırısı olmuştu. 22 kişi hayatını kaybederken, 59 kişi de yaralanmıştı. Kurbanlara yardım amacıyla, Emirates Old Trafford’ta 4 Haziran günü bir konser düzenlenecek. Bu konserde tek başına sahne alacak olan Robbie, 1990 – 1995 ve 2009 – 2012 yılları arasında üyesi olduğu Take That grubuyla da performans sergilemeyi düşünüyor. İngiliz şarkıcı, aynı konserde performans sergileyecek olan eski grup arkadaşları Gary Barlow, Howard Donald ve Mark Owen ile birlikte şarkı söylemek için görüşmeler yapıyor.
Sun gazetesine konuşan bir kaynak, konu hakkında şunları söyledi:

‘Robbie konserde solo bir performans sergileyecek. Ancak organizatörler, şarkıcının Take That ile birlikte de sahne almasını istiyorlar.’

‘Zaten çok iyi arkadaşlar. Yeniden bir araya gelme fikrine bayıldılar. Böyle bir konser için birleşmeleri, unutulmaz bir jest olacaktır.’

Nisan 2016’da; Robbie Williams’ın, eski grubu Take That ile birlikte albüm çıkarmaya hazırlandığı iddia edilmişti.

Robbie, bir döneme damga vurmuş olan Take That grubunu 1995 yılında terk ederek gemiden ilk ayrılan isim olmuştu. Ancak 2009 yılında geri döndü ve grupla birlikte ‘Progress’ adlı albümü çıkardı. Hatta birlikte ‘Progress Live’ adlı dünya turnesine çıktılar.

Robbie 2012 yılında gruptan yeniden ayrıldı ve solo kariyerine kaldığı yerden devam etti. Ve şimdi eski dostlar, yeniden bir albüm için aynı stüdyodalar.

Take That grubunun üyeleri gençliklerinde seks sembolleriydi…

Take That grubunun gençlik yılları
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments