• facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Şafak Sezer hayatını yeniden düzene sokmaya çalışıyor.

Ünlü komedyen Sezer, geçtiğimiz haftalarda bir hastanenin bahçesinde geçirdiği sinir krizi videolarıyla gündeme gelmişti. Videoda ‘O hastane sahibi niye inmiyor? Hadi’ şeklinde bağırdığı görülen ünlü oyuncu, çok konuşulmuştu. Sezer, bu görüntülerinden sonra kamera karşısına geçip sevenlerine iyi olduğunu bildirmişti ancak ünlü oyuncunun normal halinden oldukça sakin olduğu görülmüş ve bu hali ilaçlı olabileceğini düşündürmüştü.

Ünlü komedyen, Mayıs başlarında da şeker komasına girip kalp krizi geçirmişti. Sezer’in kalbine ikinci stent takılmıştı.

Ünlü komedyen, önceki gün arkadaşlarıyla birlikte Cihangir’de görüntülendi. Olay yaratan videosundaki halinden sonra oldukça iyi gözüken Sezer, bu sene gişede hayal kırıklığı yaşadığı ‘Kolpaçino -3. Devre’ filminin dördüncüsünü çekeceğini söyledi. Sabah gazetesinin haberine göre Sezer, üçüncü filmde yer alan Erkan Petekkaya’nın yeni projede de yer alacağını belirtti. Ayrıca film dışında dizi projelerinde de yer almayı özlediğini belirten ünlü oyuncu, hastalık haberleriyle ilgili ise şunları söyledi:

‘Hayatım dram… Artık komedi dizilerine geri dönmek, gülmek istiyorum. Kilo veriyorum. Sağlığım için kendime iyi bakmaya çalışıyorum. Kas boşalması gibi durumlar yaşadım. Şuan sağlığım yerinde.’

‘Renkli Sayfalar’a katıldı
‘Hastaneden kaçmak isterken yakalandı’ şeklindeki haberlerle gündeme gelen Şafak Sezer’den ilk açıklama geldi. Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programının Haber Müdürü Mert Doğan, ünlü komedyeni evinde ziyaret etti.

İstanbul’daki evinde sinir krizi geçirip hastaneye kaldırılan ve hastanede amatör bir kamera tarafından çekilen görüntüsüyle manşetlere çıkan Sezer, Kanal D’de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu ‘Renkli Sayfalar’ programına video mesaj gönderdi. Doktorlardan aldığı özel izinle evine gelen ve ilaç tedavisine burada devam eden ünlü komedyen, evinin bahçesinden hayranlarına selam gönderdi. ‘Kızlar kendinize iyi bakın, programı geceye alın çok erken diyen’ Sezer, masadaki menemenin tarifini de verdi.

Programın sunucusu Müge Dağıstanlı, aldığı ilaçlar nedeniyle Sezer’in programa canlı bağlanamadığını söyledi.

Dün de ünlü oyuncunun ‘Kolpaçino’ filminde birlikte kamera karşısına geçtiği arkadaşı Serkan Şengül, Şafak Sezer ile çekildiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmış ve altına şu notu düşmüştü:

‘Eskisinden daha güçlüyüz.’Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments