Sam Smith zaman zaman cinsiyet değiştirmeyi düşündüğünü itiraf etti.

İngiliz şarkıcı Sam Smith, geçtiğimiz gün konuk olduğu bir online programda zaman zaman cinsiyet değiştirmeyi düşündüğünü açıkladı. Instagram’da popüler olan ‘I Weigh Interviews’e konuk olan 26 yaşındaki şarkıcı, hayatı boyunca karşılaştığı zorlukları anlattı.

11 yaşında göğüslerinin büyümeye başladığını anlatan Sam Smith, o dönemde doktora gittiğini ve uzmanın, göğüs bölgesinde fazladan östrojen olduğunu söylediğini de aktardı.

Ünlü şarkıcı ‘Birçok farklı şeyin karışımıyız, herkes özel ve herkes eşsiz bir karışım. Kendimi erkek ya da kadın olarak görmüyorum, arada bir yerlerde geziniyorum. Bu bir spektrum ve ben spektrumun ortalarında bir yerdeyim’ ifadelerini kullandı.

Kimi zaman cinsiyet değiştirmeyi düşündüğünü belirten Sam Smith, ‘Cinsellik hakkında düşünürken her zaman özgür bir zihne sahibim. Bazen kadınsı hissediyorum’ şeklinde konuştu.

Oscar ve Grammy ödüllü sanatçı Sam Smith, 2017 yılında da eşcinsel olduğunu açıklamış; kendisini hem kadın hem erkek gibi hissettiğini belirtmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments