‘Game of Thrones’ta ‘Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner, cinselliği, dizi senaryosundan öğrendiğini söyledi.

12 yaşından beri fenomen dizi ‘Game of Thrones’ta rol alan Sophie Turner, The Sunday Times’a verdiği röportajda cinsellik eğitimini dizide aldığını belirtti. 21 yaşındaki genç yıldız, dizinin birçok açıdan kendisi için çok öğretici olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

‘Hayatımda bazı şeyleri ilk kez senaryoda okudum. ‘Aman Tanrım, insanlar bunu yapıyorlar mı? İnanılmaz’ diye düşündüm.’

Sansa karakteri, cinsellik dozu yüksek olan dizide tecavüze uğramıştı.

Bugünlerde şarkıcı Joe Jonas ile aşk yaşayan güzel oyuncu, çok mutlu olduğunu ve bu ilişkiyi gözlerden uzak yaşamak istediğini de sözlerine ekledi.

Bu arada; uzun bir bekleyişin ardından kavuşmaya hazırlandığımız dizi, sevenlerinin heyecan dozunu arttırmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümlerinden; Sansa’lı, Littlefinger’lı taze görseller paylaşıldı. Yayınlanan fotoğraflarda şu anda Lady Of Winterfall unvanını taşıyan Sansa Stark’ı, Littlefinger ile birlikte; Daenerys’i ise Dragonball’a bakarken görüyoruz.

Hemen hatırlatalım; bu sezonun ardından ‘Game Of Thrones’ final sezonuyla ekranlarda olacak. Fakat yapımın bitmesinin ardından 4 tane spin-off, ‘Game Of Thrones’un mirasını taşımaya devam edecek. Dizinin yeni bölümleri 17 Temmuz Pazartesi günü saat 04.00’te, ABD ile aynı anda Digiturk’te başlayacak.