Scarlett Johansson ile Colin Jost’un ilişkisi yeniden alevlendi.

32 yaşındaki güzel oyuncu ile ‘Saturday Night Live’ şovunun yıldızı, Mayıs ayında el ele görülmüşlerdi. Ancak sonrasında Scarlett, avukatı Kevin Yorn ile samimi bir şekilde görüntülenince, Colin ile olan ilişkisinin bittiği düşünülmüştü.

Colin Jost
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Colin Jost

Ne var ki, New York Post’un eki Page Six’e konuşan bir kaynak; güzel oyuncuyla Colin’in geçen hafta yeniden bir araya geldiklerini ve New York’ta birlikte dışarı çıkan ikilinin çok yakın göründüklerini iddia etti. Görgü tanığı, iki ismin, East Hampton bölgesindeki Hunting Inn Oteli’nin içinde yer alan The Palm adlı restoranda, aşk dolu ve keyifli olduklarını söyledi.

İkili hakkındaki aşk dedikoduları, ilk olarak, ‘Saturday Night Live’ şovunun sezon finalinin ardından verilen after-party’de, dudak dudağa öpüşmeleriyle başlamıştı. Birkaç ay önceki o öpüşmeyi duyuran görgü tanığı, iki isimin ilişkilerini saklamak gibi bir derdi olmadığını ifade etmişti.

32 yaşındaki Scarlett Johansson, kocası Romain Dauriac’tan geçen yıl boşanmıştı. Ünlü oyuncunun adı, Mayıs ayından beri de Colin Jost ile anılıyordu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments