Scarlett Johansson ve Colin Jost evlendi.

Güzel aktris ve 38 yaşındaki komedyen, üç yıldan fazla bir süredir çıkmış ve Mayıs 2019’da nişanlanmıştı. İkili şimdi resmi olarak evlenerek ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıdı. Kar amacı gütmeyen kuruluş Meals on Wheels America’nın Instagram hesabı, bu mutlu haberi Perşembe günü (29.10.20) Staten Island Feribotu’nun fotoğrafında “Jost Married” yazan bir kare yayınlayarak duyurdu. ABD’de ülke çapında yemek dağıtarak yaşlılar arasındaki açlıkla ve izolasyonla mücadele eden hayır kurumu söz konusu paylaşımın yanına şunları yazdı:

“Scarlett Johansson ve Colin Jost’un hafta sonları yakın aile üyelerinin katıldığı samimi bir törenle evlendikleri haberini vermekten heyecan duyuyoruz. Ve CDC’nin talimatına göre COVID-19 güvenlik önlemlerini takip edin. Düğün için yapabileceğiniz en güzel dilek, @mealsonwheelsamerica’yı destekleyerek bu zor dönemde savunmasız yaşlılar için bir fark yaratmaya yardımcı olmaktır. Lütfen biyografimizdeki bağlantıya tıklayarak mutlu çifti kutlamak için bağış yapmayı göz önünde bulundurun. (sic) ”

Colin Jost

Colin Jost

Colin Jost, Hollywood’un ünlü aktrisiyle nişanlanmadan önce evlilikten “çok korktuğunu” itiraf etmiş ve şunları söylemişti:

“Evleniyorum ve bu çok çılgınca bir şey. Çok uzun zamandır evlilikten çok korktum çünkü yeni evlenmiş veya evlenmek üzere olan biriyle her konuştuğumda, ‘Aman Tanrım, bunu yapmalısın … Ne ters gidebilir? ‘ diyordu. Ancak sonrasında beş yıldır evli olan biriyle konuşuyorsunuz ve ‘Acele etmeyin … Önünüzde koca bir hayat var. Çocuk sahibi olmayın. En kötüsü de çocuk yapmak’ diyorlardı.’’ Ancak görünen o ki, uzun süredir evli olan birileri Colin Jost’un gözünü korkutamadı!