Kanye West, kendisini seks kasetiyle tehdit eden akrabasına 250 bin dolar ödemiş.

Daily Mail’in haberine göre ABD’li rap şarkıcısının kuzeni Lawrence Franklin, bu olaydan sonra West’in kendi yakınındakilere güvenmemeye başladığını söyledi. Franklin, söz konusu seks kasetinin 2012 yılında keşfedildiğini söyledi. O yıl West, şimdiki eşi Kim Kardashian’la birlikte olmaya başlamıştı.

Franklin’in iddiasına göre seks kaseti olayı, West’in, bir akrabasına dizüstü bilgisayar hediye etmesi ve o akrabasının bilgisayarı başka bir akrabasına ödünç vermesiyle başladı. Bu akraba, bilgisayarda West’in bir kadınla cinsel ilişkiye girmesini çok net gösteren bir video görüntüsünün yer aldığını keşfetti.

Franklin, ‘O akraba, elinde nasıl bir altın değerin olduğunun farkındaydı ve avukat olan bir arkadaşını aradı. Küçük bir takım kurdular ve avukat Kanye’nin peşine düştü, görüntülerin ellerinde olduğunu bilmesini sağlamak için bilgi sızdırdı’ dedi.

‘Akraba haberi gizli tutmaya çalıştı ancak Kanye’nin ekibi seks bandının kimde olduğunu öğrendi. Bu kişi, porno sitesi dahil pek çok yerden görüntüleri yayınlamak için teklif aldı’ diyen Franklin, ‘Görüntülerin sızdırılmaması için Kanye’nin avukatı elinden geleni yaptı, bilgisayarı geri almaya çalıştı’ dedi.

‘Kanye, kasetin sızdırılmamasını sağlamakta kararlıydı’ diyen Franklin, ‘Kasetteki kadın eski sevgili Amber Rose ya da şimdiki eşi Kim Kardashian değildi. Kaseti saklamak için çaba göstermesinin nedeninin bu olduğunu düşünüyorum’ şeklinde konuştu.

Franklin’in iddiasına göre; sonunda bu akraba, West’e bilgisayarı 250 bin dolar karşılığında vermeyi ve kasetin başka hiçbir kopyasının bulunmamasını sağlamayı kabul etti.

‘Akraba, aldığı parayla hayalindeki hayatı kurdu’ diyen Franklin, bu olaydan sonra West’in akrabalarıyla ilişkilerini kopardığını söyledi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments