ABD’li ünlü şarkıcı Selena Gomez ve Kanadalı R&B müzisyeni The Weeknd’in (Abel Tesfaye) ilişkilerini noktaladıkları bildirildi.

E! News’e konuşan kaynaklar, 10 aydır birlikte olan ikilinin ayrıldıktan sonra arkadaş kalma kararı aldığını açıkladı. ‘Selena ve Abel meşgul olduklarından bir araya gelemiyorlardı. Abel turnedeyken ve Selena New York’ta çekimlerdeyken onlar için ilişki yürütmek çok zor oluyordu’ diyen bir kaynak sözlerine ‘Şu anda ayrıldılar, fakat birbirleriyle iletişim halinde olmaya devam edecekler’ şeklinde devam etti.

Bir başka kaynak ise, Selena Gomez’in eski sevgilisi Justin Bieber’la birlikte olmak için The Weeknd’den ayrıldığı iddialarının doğru olmadığı vurgulayarak, ‘Selena ve Abel için ilişkilerinde meydana gelen olayların gidişatının farkına varmak çok zor oldu. Onlar birkaç aydır sorun yaşıyordu’ dedi.

25 yaşındaki Gomez, geçen Pazar günü 2011 ile 2015 yılları arasında flört ettiği pop yıldızı Justin Bieber (23) ile Kaliforniya’da görüntülenmişti. Bieber ve Gomez’in birlikte kahvaltı yaptıkları ve kiliseye gittikleri belirtilmişti.

Ayrıldıktan 3 yıl sonra tekrar görüşmeye başlayan genç müzisyen ve Bieber için, Gomez’in aile üyelerinden biri, ‘Justin aşağılık bir insan ve onu hiçbir zaman onaylamayacağız. Selena onunla konuşmaya devam ettiği sürece sadece kendi çevresindeki insanlara değil, kendisine de saygısızlık yapmış olacak’ dedi.

Gomez, daha önce Bieber ile olan ilişkisinde yaşadıklarından dolayı depresyon tedavisi görmüştü.

Birlikte yaşamaya başlamışlardı
Eylül ayında The Weeknd ve Selena Gomez’in birlikte yaşadıkları bildirildi.

2017’nin başlarından beri aşk yaşayan ikili, ilişkilerini bir adım daha ileri götürdüler ve New York’un Greenwich Village bölgesindeki lüks bir evde birlikte kalmaya başladılar.

Yılın sansasyonel aşkı hakkında ET Online’a konuşan bir kaynak, şunları aktardı:

‘Greenwich’in kalbinde, oldukça lüks bir binada birlikte yaşıyorlar. Selena, New York’u içselleştiriyor ve kentin altını üstüne getiriyor.’

2017’nin ilk günlerinde The Weeknd, manken sevgilisi Bella Hadid’i terkederek Selena Gomez ile aşk yaşamaya başlamıştı. Haber basına yansıyınca kıyametler kopmuş ve üç isim arasındaki polemikler aylarca manşetleri süslemişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments