Yeni bir reklam filminde rol alan Kerem Bürsin, sevgilisi Serenay Sarıkaya’dan veto yedi.

Barış Arduç’un ardından Garanti Bankası ile anlaşan Kerem Bürsin, geçen ay reklam filmi çekimine katıldı. Bir aydır post prodüksiyon aşaması süren reklam filmi yayına girmeden önce, Serenay Sarıkaya’dan veto yedi. Hürriyet gazetesinin iddiasına göre; Sarıkaya, yakışıklı sevgilisinin kadın oyuncuya bakma sahnesini filmden çıkarttırdı. Senaryo gereği, yolda yürürken yanından geçen kadının arkasından bakması gereken Bürsin, filmin son halinde kadına bakmıyor.

Sarıkaya, daha önce verdiği bir röportajda; sevgilisi Bürsin ile söz konusu iş olunca birbirlerine asla karışmadıklarını ifade etmişti. Daha sonra genç aktör de, bir başka söyleşide, benzeri açıklamalarda bulunmuştu. Ancak görünen o ki, geçen süre zarfında ikilinin ilişkisinde bir şeyler değişti ve artık, söz konusu iş olunca da kısıtlamalar gelmeye başladı.

Kendi filmlerini çekip, yönetip, oynayacaklar
Genç sevgililer Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’den, hayranlarına müjdeli haber geldi. İki aşık, ortak bir sinema filmi çekecek. Senaryosunu Kerem Bürsin’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda da yakışıklı aktör yer alacak. Bürsin bu filmde, başrolleri sevgilisi Sarıkaya ile paylaşacak.

İki ünlü oyuncunun görev alacakları filmin konusu da duyuruldu. Yaz aylarında ABD’de çekilecek film, tahmin edileceği üzere bir aşk filmi olacak. Sarıkaya filmde, şizofren bir genç kızı canlandıracak.

2015 yılında, iki sevgilinin ‘Günaydın Sevgilim’ adlı bir aşk filminde karşılıklı oynayacakları bildirilmişti. Ancak sonrasında bu proje iptal olmuştu. Bunun nedeninin, çiftin yoğun çalışma temposu olduğu iddia edildi. Sarıkaya’nın, internet üzerinden yayın yapan Puhu TV’de seyirciyle buluşan ‘Fi Çi Pi’ dizisinin çekimleri nedeniyle sürekli sette olması; Bürsin’in de ATV’de ekrana gelen ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ ile birlikte yoğun bir çalışma temposu içine girmesi nedeniyle, söz konusu proje rafa kaldırılmıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments