Sezen Aksu, kira ödemediği gerekçesiyle Seda Sayan tarafından tahliye edilen Mehmet Tuna için çadırda şarkı söylemeye bile hazır…

Kalp rahatsızlığı nedeniyle bir süredir İstanbul Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’nde tedavi gören Etiler Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı, önceki gün yakın dostları ziyaret etti. Ziyaretçiler arasında bugünlerde yeni albümüyle gündemde olan Sezen Aksu da vardı.

Bu ziyaretle Aksu, daha önce ‘Şamdan’ı benim Kanlıca’daki yalıma taşısın, 5 kuruş para istemiyorum’ diye haber gönderdiği Tuna’ya moral ve destek vermeye devam etti. Hürriyet gazetesinin Kelebek ekine konuşan sanatçı, ‘Ben yaptığım iyiliğin bilinmesini istemem. Ama Mehmet Tuna için çadırda bile şarkı söylerim’ dedi.

Aksu, Etiler Şamdan’ın mülk sahibi Seda Sayan’ın ‘Sezen’in bir tek oğlu var, ben koca bir aileye bakıyorum’ sözlerinin polemik yaratıp yaratmadığı sorusuna ise şu yanıtı verdi:

‘Aramızda bir polemik yok. O aslında çok vicdanlı kadındır.’

Hastaneye özel aracı ile gelen ve ziyaretin ardından evine dönen Sezen Aksu’nun makyajsız hali de dikkat çekti. Usta sanatçıyı görenler tanımakta zorlandı.

İşte Minik Serçe’nin makyajsız hali…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Seda Sayan Sezen Aksu’nun jestini umursamıyor
Seda Sayan’ın Etiler Şamdan adlı mekan için tahliye kararı çıkarmasının ardından, devreye Sezen Aksu girmiş ve işletmeci Mehmet Tuna’nın eski eşi Şehnaz Tuna’yı arayıp ‘Mekanı benim yalımda açın, para istemem’ demişti.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Bu gelişme üzerine Sayan, ilk kez konuştu. Etiler’deki mekanın mülk sahibi olan Sayan, Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programına 9 Şubat günü telefonla bağlanarak eleştirilere yanıt verdi. 55 yaşındaki Sayan şunları söyledi:

‘Sezen’in bakmakla yükümlü olduğu bir tane oğlundan başka kim var? Ben koca bir sülaleye bakıyorum. 13 yaşından beri çalışıyorum. Ben bu yatırımları tüm ailemin sorumluluğu üzerimde diye yaptım. Kimin kime jest yaptığı umurumda değil. Sezen Hanım’ın yaptığı jest konuşuluyor. Herhâlde yapacak. Helal olsun. Bana bu kadar sitem edeceğinize, adamın mekanına gitseydiniz, adam kirasını öderdi be!’

‘Tanınmış aileler sosyal medyadan yazı yazmaya utanmıyorlar mı? Adamın 8 aylık borcu, o ailelerin çerez parası. Herkes kirasını ödeyip bu adam ödeyemiyorsa, demek ki yanlış dost seçmiş. 5 yıldır yaptığım jest karşılığında bana ‘Enayi misin?’ diyen çok oldu. Orayı kiralamak için avukatımla irtibata geçen herkese ‘Bütün çalışanlar işe alınacak’ şartını koştuğumu biliyor musunuz? Dolar kurunu 1.60’a sabitleyip 15 bin dolar kira aldım. Tam 5 yıl bunu yaptım. Ama artık deniz bitti.’Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments