Shia LaBeouf, Çarşamba günü bir bowling salonundan atıldı.

30 yaşındaki aktör, Los Angeles’taki Pinz in Studio City adlı mekanda, bir barmenin kendisine cips vermemesi üzerine tartışma çıkardı. Üç saat alkol aldıktan sonra bardan cips almak isteyen Shia’nın bu talebi reddedildi. Çok sinirlenerek tepki gösteren aktör, mekandan zorla çıkarılınca; barmene ‘kahrolası ırkçı’ diye bağırdı. Ardından da üzerinde bowling kıyafetleri olduğu halde koşarak uzaklaştı.

TMZ bu anların görüntülerini yayınladı. Ancak videoda, tartışmanın cips yüzünden mi yoksa başka bir sebepten mi çıktığına dair bir bilgi verilmedi.

Bu arada; bildirildiğine göre Shia, bir süre sonra mekana geri geldi ve unuttuğu spor ayakkabılarını aldı.

Trump yüzünden gözaltına alındı
Ünlü Amerikalı oyuncu, ABD Başkanı Donald Trump karşıtı canlı video protestosu sırasında halktan biriyle yaşadığı sözlü ve fiziksel sataşma sonrası gözaltına alındı. Daha sonra serbest bırakılan ABD’li oyuncunun, ‘saldırı ve hakaret’ suçlamalarıyla yargılanmasına karar verildi.

LaBeouf, Donald Trump’ın Ocak sonlarında gerçekleşen yemin töreni sonrası canlı olarak yayınlanmaya başlayan bir video protestosunda yer alıyordu. LaBeouf’un da aralarında olduğu üç sanatçı, New York’taki Sinema Müzesi’nin önünde, ABD’lilere kamera karşısında ‘O bizi bölemeyecek’ derken görülüyordu.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Protestolar sırasında halktan biri kameranın önüne geçerek LaBeouf’le tartışmaya başladı. İkili arasında çıkan sözlü atışma, fiziksel sataşmaya dönüştü. Shia LaBeouf’un genç adamı atkısından tutarak çektiği belirtildi. New York polisi, ABD’li oyuncunun öfkelenerek 25 yaşındaki adamı ittiğini söyledi. Olay sonrası Shia LaBeouf’un polisler tarafından kelepçelenerek uzaklaştırıldığı görüldü.

Gözaltına alınan LaBeouf serbest bırakıldı.

Protestoya adını veren ‘O bizi bölemeyecek’ sloganıyla, Donald Trump’ın politikaları eleştirilmişti. Protesto, 7 gün 24 saat canlı yayın üzerinden sürmüştü.

İşte aktörün tutuklanmasına neden olan o anlar…

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments