Sibel Can Kıbrıs’a merak sardı.

Ünlü şarkıcı Can, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Sevilen şarkılarıyla izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatan Can, yaklaşık 2 saat kadar sahnede kaldı. Derin sırt ve göğüs dekolteli özel tasarım kostümüyle sevenlerinin karşısına çıkan ünlü şarkıcı, izleyicilere adeta oturma yasağı koydu. Yeni şarkılarının yanı sıra repertuarındaki eski şarkılarını da seslendiren ünlü şarkıcı, sahnede Kıbrıslı hayranlarını şu sözlerle umutlandırdı:

‘Sizler muhteşemsiniz, Kıbrıs’ı ayrı bir seviyorum, buradan ev mi alsak ne yapsak?’

Gecce.com’un haberine göre sahne öncesi gazetecilerle kısa bir sohbet eden Can; Ramazan ayını çocukları Engincan Ural, Melisa Ural ve Emir Aksüt’le birlikte geçirmek istediğini ve bu yüzden de gelen tüm teklifleri geri çevirdiğini söyledi. Ünlü şarkıcı, Ramazan ayından sonra ise yoğun temposuna kaldığı yerden devam edecekmiş.

Hakan Ural
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Evlilik iddiası gündemi sarstı
11 Mayıs günü Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programına telefonla bağlanan Hakan Ural, eski eşi Sibel Can’ın evleneceği yönündeki iddiaları net bir dille yalanladı.

Ural, ‘Evlenmiyor. Ne evliliği, kadının 3 çocuğu var. Evlense ararım tebrik ederim, ama öyle bir şey yok’ dedi.

Ünlü şarkıcı Sibel Can’ın, Monaco’da 6 ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz işadamı ile evleneceği iddia edilmişti.

Albümündeki şarkılar internete sızdırıldı
Ünlü şarkıcının ‘Arabesque’ adlı yeni albümündeki şarkıları, daha yayınlanmadan önce izinsiz olarak Youtube’a kondu. Albümün 29 Nisan’daki tanıtımından önce yaşanan bu olayla büyük bir şok yaşayan sanatçı, yaklaşık iki saat boyunca erişilebilir olan parçaların yayınını avukatı kanalıyla durdurttu.

Şarkıların kim tarafından ve nasıl sızdırıldığının araştırılması için de girişimlerde bulunan Sibel Can yaptığı açıklamada, ‘Aylardır süren emeklerimizin bu şekilde heba edilmeye çalışılmasına çok üzüldüm. Sanatın ve sanatçının emeklerine saygılı olma konusunda tüm dinleyicilerimin hassasiyet göstermesini rica ediyorum’ dedi.

Bu olay öncesinde, yeni albümündeki iki şarkısını Müslüm Gürses’e ithaf ettiğini söyleyen Can, Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur’u kızdırmıştı. Nur, ‘Sibel Can tanınan bir sanatçı, ne gerek var böyle şeylere! Ben aslında bir Sibel Can hayranıyım ama neden albümü çıkaracağı zaman Müslüm Gürses’in adını kullanıp bunun üzerinden reklam yapıyor? Yazıklar olsun, yazık!’ demişti.

Can ise, kendisini vefasızlıkla ve reklam yapmakla suçlayan Muhterem Nur’u çok sevdiğini ve albüm çıkar çıkmaz yanına gideceğini söylemişti.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments