Sıla konser talepleri yüzünden nefes alamaz hale geldi.

Ünlü şarkıcı, Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’yle ilgili ‘Böyle bir şovun içerisinde yer almak istemem’ şeklinde bir yorum yapmış ve bu yorumuyla birçok kişinin tepkisini çekmişti. Ünlüler camiasından birçok isim tarafından da eleştiri yağmuruna tutulan ünlü şarkıcının konserleri, art arda iptal edilmişti. Bodrum, Bursa ve İstanbul’daki konserleri iptal edilen Sıla, yine de sözlerinin arkasında olduğunu belirtmişti.

Bu gelişmelerin ardından Sıla, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda iki gün art arda konser verdi ve o konserler sayesinde hayat buldu. Hemşerilerinin candan desteği sayesinde morallenen güzel popçu, şimdi yeni konser dizisine hazırlanıyor.

İlk önceleri konser iptalleriyle düşüşe geçen Sıla, daha sonra kendisine destek verilmesi sonucunda albüm satışlarında zirveye çıkmıştı. Şimdi de konser dizisine başlamaya hazırlanan İzmirli şarkıcı, gelen yoğun talep üzerine konser günlerini arttırdı. Kerki Production ve Solfej Organizasyon’la İstanbul ve Ankara’da sevenleriyle buluşacak olan şarkıcının konserleri, yüksek ilgi nedeniyle iki güne çıkarıldı. Buna göre 5-6 Kasım’da Ankara Congresium ‘da sahne alacak olan Sıla, 11 Kasım ve 30 Kasım’da İstanbul Volkswagen Arena’da olacak.

İzmir’e teşekkür etti
Sıla, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda iki gün art arda konser verdi. Konserinde İzmirlilerin ‘Yalnız değilsin!’ çığlıklarına ‘Hiçbirimizi yalnız değiliz’ şeklinde yanıt veren
Sıla, İzmir’e ve İzmirlilere konser sonrasında Instagram hesabından yayınladığı şu sözlerle teşekkür etti:

‘Güzel kalbinizden öptüm sizi. Hem de iki gece üst üste. Teşekkür ederim İzmir. Sen beni hep güzel ağırladın. Yine geleceğim.’

İzmir konserinde ‘Yabancı’yı söyledi:


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments