Sinan Akçıl yeni şarkısının sözlerini Zafer Bayramı için değiştirdi.

Ünlü popçu Akçıl’ın ‘Şarttır’ adlı şarkısı, geçtiğimiz günlerde müzik kanallarında yayınlanmaya başlamıştı. Akçıl’ın Japonlarla birlikte çektiği sempatik klip, ilk günden yüzlerce kişi tarafından izlenmişti.

Gecce.com’un haberine göre 30 Ağustos Zafer Bayramı için bu yeni şarkısını yeniden düzenleyen Akçıl, şarkının sözlerini şu şekilde değiştirdi:

‘İlle de bayrağı sevmemiz bence şarttır şarttır
Durmadan ülkeyi daha iyi günlere şahlara kaldır, kaldır, kaldır
Kırmızının beyazı bize bence şarttır şarttır
El ele, birlik herkese inat Türkiye aşktır
Türkiye’m cennetim her şeyim sensin,
Her köşesiyle ne güzelsin
Canımdan önce sensin
Bu nasıl aşktır?
Elimiz bayrak üstünde, ölürüz şanlı rengine, bize senle nefes almak şarttır, şarttır..
Şarttır şarttır…
Öl Türkiye’ye…’

Klibi ilginç…
‘Şarttır’ şarkısına Hasan Kuyucu’nun yönetmenliğinde çekilen klipte Akçıl, sevenlerine birçok sürpriz sunuyor. ‘X Factor’ yarışmasındaki keşfi Ferah Zeydan ile düet yapan Akçıl, klibinde de Zeydan ile birlikte yer alıyor. Akçıl’ın bu klibinde Tokyo’dan özel olarak gelen Japonlar da yer alıyor.

Gecce.com’un haberine göre Akçıl, klibinde Japonya’da bir karaoke kulübünde Japonlara ‘Şarttır’ dedirtiyor. Akçıl’ın bu klibine damgasını vuran asıl isim ise Ukraynalı top model Alona Andriyuk oldu. Klipte bir garson kızı canlandıran Andriyuk, ünlü İngiliz model Kate Moss’un veliahtı olarak gösteriliyordu.

İşte o klip…

Yeteneği görmezden gelinmiyor
Ünlü popçu Akçıl, 14 Temmuz günü İstinye Park’ta görüntülendi. Gazetecilere ‘Bana daha yaz gelmedi. Son sürat çalışıyorum’ şeklinde açıklama yapan Akçıl’ın beste fabrikatörü olarak anıldığı biliniyor. Durmadan çalışan ünlü şarkıcı, son zamanların en çok şarkısı okunan besteci oldu.

Gecce.com’un haberine göre Akçıl, önümüzdeki dönem içinde piyasaya çıkacak olan albümlerden Demet Akalın’a 2 şarkı, Ebru Gündeş’e 2 şarkı, Ajda Pekkan’a 1 şarkı, İbrahim Tatlıses’e 1 şarkı, Simge Sağın’a 1 şarkı, Mustafa Ceceli albümünde de yine 1 düet şarkı verdi. Ünlü popçuya rağbet bu kadar yoğun olunca annesi de sonunda Akçıl’dan şarkı isteyenler arasında yer aldı. Akçıl, annesinin esprili bir şekilde şarkı isteyen mesajını sosyal medya hesabından ‘Canım Anneciğim de delirdi sonunda, hayırlısı olsun’ notuyla paylaştı:

‘Huuu… Bana da bir şarkı versene. Huuu… Şarkı istiyorum. Neyse parası vereceğim. Sinan Akçıl’ın annesi de şarkı isteyenler kervanına katıldı. Az sonra…’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments