Ünlü oyuncular Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yapılan törenle dünyaevine girdi.

Cunda Adası’nda, Ortunç Koyu’nda bir otelde gerçekleştirilen nikah törenine, Uğur Yücel, Osman Sınav, Bergüzal Korel, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Ebru Akel, Sarp Akkaya, Güven Kıraç gibi sanat dünyasından isimlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 300 davetli katıldı.

Sinem Kobal, Tuvana Büyükçınar imzalı gelinlik, Kenan İmirzalıoğlu ise özel dikim smokin giydi.

Düğünde, çiftin nikahını Ayvalık Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Selda Kaplan kıydı. Sinem Kobal’ın vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci ile Ahmet Sınav, nikah şahitleri oldu.

Çift, ilk danslarını ise Fly to the Moon adlı şarkı eşliğinde yaptı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Basın mensuplarının karşısına çıktılar
Gazetecilerin alınmadığı düğünde, nikahın kıyılmasının ardından bir süreliğine otelin dışına çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, basın mensuplarına poz verdi.

İmirzalıoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, mutluluğunu dile getirdi.

Damat heyecandan sözlerini şaşırdı
Kobal’ın gelinliği derin göğüs dekolteli ve dantel detaylı, İmirzalıoğlu’nun damatlığı ise gelinle uyumlu olarak beyaz ve siyah renklerinden oluşuyordu. Kanal D Magazin’in haberine göre gün batımı anını bekleyen çift, zaman geldiğinde birbirlerine ‘Evet’ diyerek mutlu anlarının tadını çıkardılar. Oldukça heyecanlı görünen İmirzalıoğlu, cevabını verdikten sonra gelinin elini öptü. Ünlü çift, büyük uğraşlar vererek oraya kadar gelen basın mensupları için bir ara dışarı çıktı. Mutluluğu gözlerinden okunan İmirzalıoğlu, gazetecilere şunları söyledi:

‘Sizinle konuşmuştuk, ‘Allah tamamını erdirsin bu saatten sonra yapılacak tek bir şey var’ demiştik ve oldu. Çok mutluyuz. ‘

Heyecandan kelimelerini karıştıran İmirzalıoğlu’nun, ‘Gönül rahatlığıyla evlenebiliriz’ sözleri üzerine gazetecilerden bir kahkaha koptu. Bunun üzerine İmirzalıoğlu da gülerek ‘Evlendik, eğlenebiliriz’ sözleriyle cümlesini düzeltti.

Damat kadar heyecanlı görünen güzel gelin Kobal ise ‘Damadın ayağına bastınız mı?’ sorusunu şöyle yanıtladı:

‘Arkadaşlar çok heyecanlıyız maruz görün, içeride davetliler bekliyor. Buralara kadar geldiniz teşekkür ediyoruz.’

Kenan İmirzalıoğlu verdiği sözü unutmadı
Ünlü oyuncu İmirzalıoğlu’nun, ‘Ezel’ dizisinde rol aldığı dönemde dizideki rol arkadaşı ve aynı zamanda abisi gibi sevdiği usta sanatçı Tuncel Kurtiz’e ‘Evlenirsem nikah şahidim sen olacaksın’ dediği öğrenildi.

İmirzalıoğlu, usta oyuncu Kurtiz’in vefat etmesine rağmen ona verdiği bu sözü unutmamış. Gecce.com’un haberine göre İmirzalıoğlu’nun, önceki gün Kurtiz’in eşi Menend Hanım’a telefon edip ‘Nikâh şahidim olursanız çok mutlu olurum. Tuncel baba vefat etmeseydi nikâh şahidim olacaktı’ dediği öğrenildi. Düğüne özel olarak davet edilen Menend Hanım, İmirzalıoğlu’nun bu vefalı davranışı karşısında duygulanıp şunları söylemiş:

‘Çok teşekkür ederim, törene seve seve katılacağım. Şahitlik için bana gelene kadar daha yakınların vardır. Beni çok onurlandırdın.’

Bu arada İmirzalıoğlu’nun, usta sanatçı Kurtiz’in vefatından sonra sık sık Menend Hanım’ı arayıp halini hatırını sorduğu belirtildi.

Tuncel Kurtiz ve Kenan İmirzalıoğlu
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedinFacebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments