Sinem Kobal’a eski dostundan büyük nispet geldi.

Yıllar önce Kobal ile yıldız futbolcu Arda Turan’ın tanışmasına vesile olan Dilara Endican, kısa süre içinde Kobal ile yakın dost olmuştu. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Kobal ve Endican ikilisi, Turan’ı İspanya’ya birlikte yollamışlardı. Ancak sonrasında Kobal ve Turan’ın ayrılması Kobal ve Endican dostluğunun da bozulmasına sebep olmuştu. Kobal, bir süre önce ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girdi. Turan ise bir süredir Aslıhan Doğan ile aşk yaşıyor.

Marmaris’te tatil yapan Endican, önceki gün Turan ve Doğan çiftine rastlayınca çok mutlu oldu ve bu mutluluğunu sosyal medya üzerinden paylaşmayı ihmal etmedi. Endican, Turan ve Doğan çiftiyle birlikte çekildiği mutluluk pozunu Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı:

‘Öyle mutlu oldum ki… Denizin ortasından bir anda güzeller güzeli ile yanımda bitti.’

Endican’ın bu paylaşımı sosyal medyada ‘Endican, eski dostu Sinem Kobal’a nispet mi yapıyor?’ şeklinde yorumların yapılmasına sebep oldu. Endican’ın Doğan için ‘Güzeller güzeli’ tabirini kullanması da bu dedikoduları güçlendirdi.

İşte o kareler…

Arda’yla ilgili konuşmalara engel koydu
Güzel oyuncu Kobal, yaklaşık 4 yıl ünlü futbolcu Arda Turan ile aşk yaşamıştı. Ancak anlaşamayan ikili ayrılıp birbirlerinde bulamadıkları aşkı başkalarında aramışlardı. Sonucunda da milli futbolcu Turan, Aslıhan Doğan ile aşk yaşamaya başlamış, Kobal ise kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz Mayıs ayında ise dünya evine giren Kobal ve İmirzalıoğlu çiftinin düğünleri çok konuşulmuştu.

Yıldız futbolcu Turan’ın Barcelona’ya transfer olmasından sonra nikah masasına oturan Kobal ve İmirzalıoğlu çifti, Turan’ın performansını kötü etkilemekle suçlandılar. Gecce.com’un haberine göre Barcelona’da yedeklerde olan Turan, A Milli Takım’ın maçlarında da gol atamayınca eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Hatta Euro 2016’da Milli Takım’ın İspanya’ya 3-0 yenildiği maçta Turan’a gösterilen büyük tepkiler sonucunda ünlü futbolcunun sevgilisi Doğan, gözyaşlarını tutamamıştı. Instagram sayfasından bu konuda sürekli ‘Arda senin yüzünden gol atamadı. Keşke daha sonra evlenseydin’ şeklinde mesajlar alan Kobal, artık bu suçlamalardan sıkıldığı için bu şekilde yorum yapan herkesi engellemiş.