Joe Jonas, ‘Game of Thrones’un finalini kendisine anlatan Sophie Turner’a çok kızgın!

Sevilen HBO dizisinin hayranı olan Joe Jonas, nişanlısı Sophie Turner’a çok tepkili… Çünkü dizide Sansa Stark karakterine hayat veren güzel yıldız, kendisine final hakkında önemli bilgiler sızdırmış.

Glamour dergisine konuşan Sophie Turner, dizinin sonunu bir tek nişanlısına anlattığını ama sert tepkiyle karşılaştığını söyledi. Güzel aktris, finali birisine anlatarak üzerinden yük attığını ve rahatladığını da ifade etti.

Sophie Turner, daha önce verdiği bir röportajda; ‘Game Thrones’un en kanlı sezonunun geleceğini açıklamıştı. Dizide daha önce görülmemiş derecede görkemli savaşların yaşanacağını, pek çok önemli kişinin öleceğini ve daha fazla duygusal işkencenin yer alacağını söyleyen güzel oyuncu, ‘Size kesinlikle yaklaşan bir kıyametle başa çıkmak için birbirinden ayrı olan küçük toplulukların bir araya geldiğini söyleyebilirim. Ancak bu küçük gruplar doğru olduğunu düşündükleri şeyle mücadele etmeye çalışırken aralarında çok fazla gerilim yaşanacak’ demişti.

Dizinin bir diğer önemli oyuncusu olan Kit Harington da, eşi Rose Leslie’ye dizinin finalini anlatmıştı. Bunun üzerine eşi, üç gün boyunca ünlü aktörle küs kalmıştı.

‘Game of Thrones’ dizisinin sekizinci ve son sezonu 14 Nisan’da ekrana gelecek.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments