Şükran Ovalı, Fenerbahçelilerin eleştirilerine karşılık açıklama yaptı.

Güzel oyuncu Ovalı, şu sıralar Fox TV ekranlarında yayınlanan ‘Familya’ adlı dizide rol alıyor. Dizinin son bölümünde Ovalı, bir program sunuyor. Güzel oyuncu, programa konuk aldığı ‘r’leri söyleyemeyen kişiye ‘Hangi takımı tutuyorsunuz?’ diye soruyor. Konuk ise bu soruya ‘Fenevbahçe’ cevabını veriyor. Bu sahne Fenerbahçe taraftarını kızdırınca dizinin yapımcısı, sosyal medyadan Fenerbahçelilerden özür dilemek zorunda kalmıştı. Ancak yine de Ovalı’ya gelen tepkiler artarak devam ediyordu. Bunun üzerine Ovalı da dayanamayıp Instagram hesabından yayınladığı şu sözlerle olayın perde arkasını açıkladı:

‘Senaryoda yer almayan, doğaçlama yapılması istenilen bir sahnede aldığım cevap üzerine, kaydı kestiğimiz noktada sahnenin kullanılmamasını; yanlış anlaşılabileceği, bu konuda hassasiyet göstermemiz gerektiği yönündeki fikrimi yönetmenimiz ve ekibi ile defalarca paylaştım. Bunun üzerine yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım.

Bahsi geçen sahnenin yer aldığı bölümün yayını sırasında, yeni bölüm sahnelerini çekmek üzere setteydim ve gelen tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O andan bu yana üzerime yapıştırılmaya çalışılan hiçbir sıfatı, suçlamayı kabul etmiyorum ve de hak etmiyorum.

Mevzu bahis sahne ve diyalogla ilgili süreci ve yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak istedim.

Sevgi ve saygılarımla…’

İşte o sahne…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments