Dünyanın tartışmasız en çok takip edilen astroloğu Susan Miller, Şubat 2017 burç yorumlarını yayınladı.

Miller, kendi web sayfasında yeni ayın burç yorumlarını yayınladı. Her burca ortalama 4 web sayfası ayrılmış olan yorumlardan birkaç cümleyi, haber niteliğinde bu yazıda okuyabilirsiniz. Eğer burç yorumlarının tamamını İngilizce olarak okumak istiyorsanız, astrologyzone.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşte, Susan Miller’ın aylık burç yorumlarından kısa alıntılar…

KOÇ
Bu ay, özel hayatınızda baş döndürücü gelişmelere hazır olun. Evlilik düşünebilir veya partnerinizle kalıcı bir ilişki yönünde adımlar atabilirsiniz. Şubat ayında iki tutulma olacak ve her ikisi de size cesaret verecek. Girdiğiniz ortamlarda ve iş hayatınızda yıldızınız tek kelimeyle parlayacak.

BOĞA
Şubat ayı, kariyeriniz açısından 2017 yılının en parlak dönemi olacak. Bir işyerinde çalışıyorsanız, terfi ya da zam istemek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, kapınızda dizilmiş müşterilerle karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER
Ayın başlamasıyla birlikte gündeminiz seyahat olacak. Ya bir yerlere gideceksiniz ya da bir tatil planı yapacaksınız. Sosyalleşme açısından da oldukça yoğun bir ay olacak.

YENGEÇ
Kariyer ve finans alanlarında düzelmeyle heyecan verici bir seyahat, bu ayın ana gündemi olacak. 11 Şubat’taki Ay Tutulmasıyla 26 Şubat’taki Güneş Tutulması, size heyecan verici haberler getirmeye aday…

ASLAN
İki tutulma sayesinde ciddi bir değişim sürecine gireceksiniz. Önümüzdeki yılların temelini bu ay atmaya başlayacaksınız. Verimli ve heyecanlı bir süreç sizi bekliyor.

BAŞAK
Bu ay, hayatınızda yenilikler yapmak veya önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Düzenli bir ilişkiniz varsa, evlenmeyi ya da birlikte yaşamayı göz önüne alabilirsiniz. İş hayatınızda da heyecan verici gelişmeler olacak.

TERAZİ
Bu ayın özellikle üçüncü haftasından itibaren sizin için bir romantizm, iletişim ve keyif dönemi başlıyor. İş hayatınızdan özel yaşamınıza kadar bir çok alanda yapacağınız değişiklikler ve yeni tanışmalar, yaşamınıza pozitif etkilerde bulunacak.

AKREP
Bu haftanın ilk günleriyle birlikte, aşk ve aile konularında olumlu bir sürece gireceksiniz. Evlilik ya da çocuk gibi kararlar gündeme gelebilir. Başka bir eve taşınma ve dekorasyon gibi konular da söz konusu olabilir.

YAY
Yay burcu – bir dünya vatandaşı olarak – seyahat delisidir. Bu açıdan verimli bir ay olacak. Bu sayede de gayet mutlu zamanlar geçireceksiniz. İletişim gücünüz ve enerjiniz de gayet yüksek…

OĞLAK
Oğlak burcu, para ustası olarak bilinir. Şubat ayı, bu yeteneğinizi göstermek açısından karşınıza harika fırsatlar çıkaracak. Kendi işinizi yapıyorsanız, işlerinizi büyütme şansınız ortaya çıkacak. Özellikle de dijital alanda ve medya konularında çok şanslısınız.

KOVA
Hayatınızda yeni bir döneme giriyorsunuz. Yaşam tarzınız tamamen değişecek. Tutulmalar sayesinde aşkta ve işte oldukça bereketli bir döneme giriyorsunuz.

BALIK
Son dönemde iş hayatınızd açok yoruldunuz. Biraz nefes almaya ihtiyacınız var. Şubat’ın ilk yarısında bu şansı bulabilirsiniz. Son dönemde artan harcamalarınızı kısmanız gerekiyor.Bu habere yorum yaz.