Dünyaca ünlü astrolog Susan Miller, Aralık 2017 aylık burç yorumlarını yayınladı. Miller’a göre; genel olarak bakıldığında, burçları, güzel ve olumlu bir ay bekliyor.

Susan Miller aylık burç yorumlarını, her ayın başlarında, kendi web sayfasından İngilizce olarak yayınlıyor. Miller’ın aylık burç yorumlarını okumak için kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Metrosfer sitesi yazarlarına ait burç yorumlarını okumak için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

Haftalık burç yorumları

Aylık burç yorumları

Susan Miller kimdir?
Susan Miller dünyanın en ünlü astroloğu, en popüler köşe yazarlarından biri… Kitapları en çok satanlar listesinden inmiyor, web sitesi www.astrologyzone.net‘i her ay 6 milyon insan takip ediyor.

Miller, NTV’ye verdiği röportajda hayat hikayesini bakın nasıl anlatmış:

’14 yaşındayken felç geçirdim. Bir daha yürüyüp yürüyemeyeceğimi bile bilmiyordum. Ölümün kıyısında geziniyordum. 38 kez kan nakli yapıldı. Hastalığım sırasında bir kez bile ağlamadı. Bana hep şöyle derdi: ‘Susan, hastaneden çıktığımız zaman dünyanın en güzel elbiselerini, ayakkabılarını alacağız sana… Ayrıca hayatında ilk kez seyahat edeceksin.’ Seyahat benim için önemliydi. Çünkü ev ve hastane arasında yaşıyordum. Her zaman çok olumlu, pozitif bir tablo çizdi.’

‘İnsanlar ümitsizdi ama ben bu hastalığı atlattım. Fizyoterapi ile yavaş yavaş yürümeye başladım. Liseyi evden ders çalışarak, sınavlara girerek bitirdim. Sonra NY Üniversitesi İşletme bölümünü kazandım ve okulu dereceyle bitirdim. Bu bir mucizeydi.’

Nasıl astrolog oldu?
‘Cheerios reklamlarını çekiyorduk. Ajans Saatchi&Saatchi’ydi. Yaptığım işi çok beğendiler. Ve kutlamak için yaratıcı yazarı ve direktörü kutlamak beni yemeğe davet etti. Orada sohbet sırasında ben burç haritalarını okudum. Direktör çok etkilendi ve ‘Seni karımla tanıştırmam lazım. Karım Jackie, Wonder Books’un yaratıcı direktörüdür’ dedi. Tanıştık ve birbirimizi çok sevdik. Arkadaş olduk. Fotoğraflarım ve kitaplar hakkında konuşmaya başladık. Ayrıca Wonder Books için de fotoğraf çekmeye başladım. Ama astroloji hiç konuşmadık. Çünkü Jackie astrolojiye inanan biri değildi. Doğum gününde burç haritasını çıkardım. Ve ona hemen bir piyango bileti almasını söyledim. ‘Almayacağım’ dedi. Israr edince bana ‘Susan, hadi sen bugün izin yap.’ dedi. ‘Sen bilirsin. Uydurmuyorum ben bunları. Ayrıca Mart’da da taşınacaksın. Onu da söyleyeyim’ dedim. Sonra Jackie bu söylediklerimi unuttu. O sırada bir hayır işi için satılan biletlerden almış. Bütün şirket almıştı zaten onlardan. Yılbaşı günü eve geliyor. Telesekreterinde mesaj var. ‘Tebrik ederiz. Büyük ikramiyeyi kazandınız. Artık bir Porche’niz var’ Ondan sonra bütün şirketin editörleri burç haritalarını çıkarmam için kapımda sıra oldu.