Dünyanın tartışmasız en çok takip edilen astroloğu Susan Miller’a göre bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ
Yönetici gezegenlerin Mars ve Satürn’ün yakından hizalanmasıyla, 24 Ağustos’tan itibaren 4 gün içinde, özellikle seyahat ederken, düşmelere karşı dikkatli ol. Bu gezegenler, kalçaları kontrol eden Yay takımyıldızı içindeler. Bu aralar, ekstrem sporlar yapmak için doğru zaman olamayabilir. Koçlar kafa tutmayı severler ama şimdi yeni bir spor denemenin zamanı değil!

BOĞA
Mars’ın Satürn’le birleştiği 24 Ağustos’ta herhangi bir anlaşma yapma çünkü kaybına neden olabilecek bir ya da iki hassas ayrıntıyı gözden kaçırabilirsin. Bu ay, 5 Ağustos’ta oldukça uyumlu Başak burcuna girecek ve 29 Ağustos’a kadar senin aşk be eğlence evini aydınlatarak partiyi başlatacak. Venüs’e hediye ve şans verici Jüpiter eklenecek ve 27 Ağustos senin aşk hayatında 5 yıldızlı muhteşem bir gün olacak.

İKİZLER
Yılın en parlak olaylarından biri, ayın sonuna doğru gerçekleşecek. 22 Ağustos mükemmel bir gün getirecek. 21-22 Ağustos (hangi zaman diliminde olduğuna bağlı olarak) yönetici gezegenin Merkür, iyi şans gezegeni Jüpiter ile birleşecek, senin için yılın en iyi zamanlarından birini yaratacak. Ev, mülkiyet ve aileyle ilgili konularda parlak şeyler olacak. Kağıt imzalayacaksan bu günde imzala ve ayın daha sonraki günlerine bırakma. Sonra, 27 Ağustos’ta, aşk gezegeni Venüs, cömert ve şans veren Jüpiter’le yeniden karşılaşarak, mülkiyet ve aile konularında sevgi dolu bir destek verecek. Bu günde aşk göz kamaştırmalı; evde bir parti verirsen, iki katı göz kamaştırmalı.

YENGEÇ
Mars’ın Satürn’le birleştiği 24 Ağustos’ta düşmelere ya da kemiklerinin veya dişlerinin zarar görmesine karşı dikkatli ol. Bu, bir kiremitti düzeltmek için çatıya tırmanmak ya da bir uçaktan paraşütle atlamak için uygun bir zaman değil. Bu günde ekstrem faaliyetler yapmak akıllıca olmayacaktır! 27-28 Ağustos’ta hafta sonu tatili yapabileceksin. “Beni sev” gezegeni Venüs, mutluluk gezegeni Jüpiter’le birleşecek ve iki günlük şirin bir tatil imkanı verecek. Ay, Yengeç takımyıldızı ile birlikte olacak. Bu, senin için her şeyin yolunda gittiği bir hafta sonu olacak. Diğer bir seçenek, tatile gitmeyip evde bir parti verebilirsin – barbekü yapabilir, akşam yemeği verebilir ya da arkadaşları kokteyle davet edebilirsin. Bu hafta sonu boyunca herkes böyle bir partiden çok hoşlanacaktır.

ASLAN
Bu ay, birdenbire uzun bir yolculuğa çıkacağını öğrenebilir ya da yayımcılık veya radyo-televizyon yayıncılığıyla ilgili büyük bir medya projesinde ödül alabilirsin. Ya da, haberler senin bir derece almak için devam eden çabalarınla ilgili olabilir, ya da tezini savunmanın veya yeterlik belgesi almak için özel bir sınava girmenin zamanı gelebilir. Bu konuların hepsi, dokuzuncu evin yönetimindeki alanlarla ilgili, bu nedenle bunlardan herhangi biri senin tüm dikkatini alabilir. Ayrıca, bir dava açtıysan, sonuçlarını alabilirsin. Gelecek ay daha fazla tutulma olacak ve senin finansal durumuna odaklanacak. Yine de bu ay da, 22 ya da 23 Ağustos’ta parayla ilgili mükemmel haberler alabilirsin. Haberler bir telefon, mail ya da mektupla gelecek ve seni , zam aldığın, ya da sana daha cömert bir maaş verecek olan daha iyi bir işe girdiğin konusunda bilgilendirecek.

BAŞAK
Evde ilerleme yapmak isteyebilirsin ama özellikle 24 Ağustos’ta ve ona yakın tarihlerde gecikmelerden dolayı rahatsız olabilirsin. Mars, Satürn’le aynı hizada olacak ve bu bir, dur-ilerle durumdur. Derin bir nefes al. Daha iyi günler yolda, emin olabilirsin. Ayın en güzel günlerinden biri, yönetici gezegenin Merkür’ün, Jüpiter ve Başak ile birleşeceği 22 Ağustos olacak; bu gerçekten de muhteşem ve çok nadir bir durumdur. Bu iki gezegen yine aynı hizaya gelecek olsalar da, önümüzdeki 12 yıl Başak için bu geçerli olmayacak. Bu, senin kariyerin ya da senin için çok önemli kişisel ya da mesleki bir konu için, istisnai bir gün olacak. Aynı şekilde nadir olan bir diğer yıldız günü, Venüs’ün Jüpiter ve Başak ile tam olarak aynı hizaya geleceği 27 Ağustos olacak; bu gün hafta sonuna denk geliyor. Uzak bir şehre yolculuk yapabilirsin ya da cömert bir çekin sana doğru geldiğini fark edebilirsin. Bu hafta sonu boyunca çok alımlı ve çekici olacaksın; bu senin parlama zamanın. Bir birlikteliğin varsa, partnerine bir sürpriz hazırlayabilirsin. Bekarsan, dolaş ya da bu gün için bir ilk buluşma ayarla. Bebek bekliyorsan, heyecan verici haberler alabilirsin. Hamile kalmak sorun yaşıyorsan, 27 Ağustos’a doğru giden günlerde bir doktora görün.

TERAZİ
24 Ağustos’ta Mars, Yay’da Satürn’le aynı hizaya gelecek; bu, riskli bir gün demek. Bu, uykuluyken araba kullanmaman için bir uyarı. Arabanda yeni bir lastik bulundur ve telefonunun şarjı dolu olsun. 24 Ağustos civarındaki günlerde ekstrem sporlar yapmaktan kaçın. Yürüme yollarını temiz ve iyi kurulanmış tut. Ata biniyorsan, nazik bir tanesini seçtiğine emin ol (Yay, büyük hayvanlarla ilişkilidir). Son olarak, takviminde büyük bir yıldız hak eden, altın değerinde iki gün var. İlki, Merkür’ün Jüpiter’le birleşeceği, yıl içinde önemli bir olay olan 22 Ağustos. Bu, yolculuk yapmak, kağıtlar imzalamak ya da iş görüşmesi dahil, herhangi bir gizli görüşme yapmak için güzel bir gün. İkinci gün, daha da parlak olacak. 27 Ağustos’ta senin koruyucu gezegenin olan Venüs, hediyeler ve şans veren Jüpiter’le birleşecek ki, bu gün de yıl içinde önem taşıyan bir olay. Bu gün, sana bir miktar paranın geleceğini haber veren bir gün olabilir ya da çok güzel geçen bir tanışma randevusu olabilir. Yönetici gezegeninin Jüpiter’le karşılaştığı bu günde, hayatın her yönüyle ilgili haberler parlak olacak. Başarılması zor olan bir işler uğraş – etkileyici, ikna edici, unutulmaz (iyi anlamda) olacaksın ve en önemlisi, bir cinden daha şanslı olacaksın.

AKREP
Daha fazla kazanmak için göstereceğin odaklanmış çabalar işe yarayacak ama 24 Ağustos’ta, Mars (git!) İle Satürn’ün (dur!) Aynı hizaya gelmesiyle moral bozucu bir çıkmaza girebilir. Bu karşılaşmayı Satürn kazanacak ve senin, bir geri adım atman ve alım, yatırım ya da diğer finansal bağlayıcılıklar için tekrar düşünmen gerekecek. Engel, 24 Ağustos’tan sonra kalkacak; uzaya iki gün ver. Eğer kağıt imzalaman gerekiyorsa, bunu Jüpiter’in Mars’la aynı hizaya geldiği 22 Ağustos günü yap. Komisyon, pay, harç, satış ya da kâr içeren bir anlaşma üzerinde çalışıyorsan, anlaşmayı yapmak için doğru zaman. Aynı gün, bir arkadaşın seni gerçekten ne kadar düşündüğünü görebilirsin; arkadaşın sana sektöre dair bir ipucu ya da sana çok büyük yardımı dokunacak bir destek ya da tavsiye verebilir. Başka bir önemli gün, Venüs’ün Jüpiter’le aynı hizaya girerek tüm yıl için önemli bir olay meydana getireceğin 27 Ağustos günü ve o hafta sonu olacak. Bu, partnerinle uzaklara gitmek için özel bir hafta sonu olacak; sonuçta, aşk çiçeklenecek ve yakınlığınız artacak.

YAY
Büyük bir finansal anlaşmayı sonuçlandırdığında yeni bir gelir akışının ortaya çıkması da mümkün. Kağıt imzalayacaksan, bunu Dolunay’dan dört gün sonra, 22 Ağustos’ta yap. Ün ve başarı evin olan onuncu evinin yöneticisi Merkür, iyi şans gezegeni Jüpiter’le birleşecek; bu yıl için önemli bir olay. Bu, sana kesinlikle hak ettiğin olumlu bir ün sağlayacak olan olağanüstü bir gün.

Sonraki iki muhteşem gün, 26-27 Ağustos olacak; Venüs, prestijli başarı evi olan onuncu evde Venüs, Jüpiter ile aynı hizaya gelecek. Bu zamanda, önemli kişiler, iş arkadaşların ve sana bağlı çalışanların tamamı başarını alkışlayacaklar. Son zamanlarda kusursuz bir şekilde tamamladığın bir proje, yoluna dökülen konfeti yağmurunun sebebi olacak ve bu sadece bir başlangıç; bunun sonunda daha karmaşık projeler gelecek. Ayrıca, bir arkadaş ya da dahil olduğun bir profesyoneller grubu, senin sektörün tepesine çıkmanda faydalı olacak.

OĞLAK
Eğer bu ay mezun oluyorsan, diploma töreninde şeref belgesi alabilirsin. Bu sene Merkür’le Jüpiter’in ilk kez kesiştiği 22 Ağustos’un olduğu hafta, yurtdışına yolculuk yapmak şahane olabilir. 22 Ağustos, altın değerinde, nadir bir gün ve bu iki gezegen senin gibi bir toprak burcu olan Başak’ta olacakları için, çifte mutluluğun içine düşeceksin. Bu enerjiyi, tezini savunmak ya da medyada, büyük bir hikayenin öznesi ya da bunu yaratan gazeteci/yapımcı olacak bir atılım yapmak gibi amaçlarda başarılı olmak için kullanabilirsin.

Bir Oğlak olarak, üne çok önem veriyorsun ve kariyerinin düzenli bir şekilde ilerlediğini görmeye ihtiyacın var. Bu nedenle, ayın sonu sana güzel haberler getirebilir – ün, başarı ve şöhret evi olan onuncu evin yöneticisi, popülerlik ve kârı, ödülleri ve başarıları yöneten Venüs, 26-27 Ağustos’ta iyi şans gezegeni Jüpiter’le birleşecek. Sana fırsatlar getirecek günler geliyor; tüm teklifleri ciddiye al.

KOVA
Aşk ya da para ya da ikisi birden ile ilgili haberler, Merkür’ün Jüpiter’le kesiştiği, yılda bir kez olan bu olayın gerçekleştiği gün olan 21-21 Ağustos’ta, nefes kesici olabilir. Bekarsan, sosyal ortamlara gir çünkü bu gün, gece yarısı gökyüzünde parıldayan bir yıldız gibi parlayacak. Ciddi bir ilişkin varsa ve hamile kalmakta ya da hamileliği devam ettirmekte zorlanıyorsan, 23 Ağustos’ta ilgili doktordan randevu al. Bir diğer güzel gün, Venüs’ün Jüpiter’le yıllık buluşmasını yapacağı 27 Ağustos olacak. Uzun mesafelerde yolculuk yapmak için ne kadar güzel bir gün. Ya da, bir gayrimenkulün satışında ya da evle ilgili varlıkların satışında kâr elde edebilirsin. Ya da, evin için muhteşem tasarım seçenekleri bulabilirsin.

BALIK
Evin, mülkün ya da aileden biri, Merkür’ün iyi şans gezegeni Jüpiter’le iyi açı yaptığı 22 Ağustos günü, heyecan verici haberler getirebilir. Ciddi bir ilişki içinde olduğun, muhtemelen evlilik ya da iş ilişkisi içinde olduğun partnerin ya da bir aracı, 22 Ağustos’ta mutluluğunun ve başarının anahtarını elinde tutuyor. İlişkini/evliliğini yaşadığın ev, 27 Ağustos’ta Venüs ve Jüpiter’in buluşmasıyla yine oldukça neşeli ve parlak bir şekilde aydınlanacak. Şu şarkıyı hatırlıyor musun, “Kova?” – Şu kısmı düşün, “Jüpiter yedinci evdeyken” (sende bu var) “ve Jüpiter Mars’la aynı hizadayken” … Evet, Jüpiter’le Mars aynı hizada değil ama, daha güzeli var, Jüpiter, senin evlilik evin olan yedinci evde, aşk gezegeni Venüs ile birlikte.Bu habere yorum yaz.