Dünyanın tartışmasız en çok takip edilen astroloğu Susan Miller’a göre bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ
Ayın sonunda, yeniay Akrep burcunda olacak. Siz de para meselelerine odaklanacaksınız. Ama söz konusu çalışarak kazandığınız para değil, başka yollarla elinize geçen para. İkramiye, komisyon, miras, vergi iadesi, ödül gibi… Yeniaylar fırsatların kapılarını aralar. Bu sıralar şirketinizin sunduklarından maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

BOĞA
Ayın sonunda ilgi alanınız aşk hayatınıza kayacak. Akrep burcunda doğan yeniay, daha oturaklı, ayakları yere basan, ciddi bir ilişkinin adımlarını atmanıza sebep olacak. Venüs de bu sırada evlilik ve ortaklıkları temsil eden evinizde geziniyor. Aşk hayatınıza gül yaprakları yağıyor sevgili Boğa!

İKİZLER
30 Ekim’deki yeniaya gelirken ortalık biraz daha sakinleşecek. Rüyaların ve yaratıcılığın gezegeni Neptün, kariyer evinizde yeniayla müthiş bir açı yapıyor. Kendinizi ifade edişinizde boyut atlıyorsunuz. İş yerinde üzerinde çalıştığınız proje, terfinin ya da bonusun yolunu açıyor.

YENGEÇ
Ekim, ay sonundaki tatlı yeniayla son buluyor. Bu yeniay aşk ve mutluluğu temsil eden evinizde doğuyor. Neptün’ün de etkisiyle cazibeniz arttığını hissediyorsunuz. Dışarı çıkıp sosyalleşmeyi ihmal etmeyin.

ASLAN
Bir süredir, nerede ve ne tarzda yaşamak istediğinizi düşünüyorsunuz. 30 Ekim’deki yeniay buna cevap bulmanıza yardımcı olacak. Hatta 2016’nın bu konuları çözümlemek için en ideal zamanındasınız. Bu yıl ev sektörünüzde doğan tek yeniay bu. Neptün de işin içine girince tasarım projeleriniz harika sonuçlar veriyor. Eğer doğru organize olursanız, evinizle ilgili işleri yıl sonuna kadar bitirebilir, sonuçlarından şaşırtıcı derecede memnun kalabilirsiniz.

BAŞAK
30 Ekim’deki yeniay sırasında seyahat edebilirsiniz. Bu büyük ihtimalle bir iş seyahati olmayacak, sevgiliniz ya da eşinizle yalnız kalacağınız romantik bir kaçamak yapacaksınız.Yeniay ve Neptün evlilik ve ortaklıkları temsil eden evinizde geziniyor. Ay sonundaki bu kaçamak, ilişkinizde bir sonraki ciddi adımın yolunu açabilir. Neptün suyu temsil eder. Bu tatilinizde su kenarı bir yeri terccih ederseniz, çok daha büyülü anlar yakalayabilirsiniz.

TERAZİ
Bu sıralar biraz para sıkıntısı yaşıyor olabilirsiniz. Ama bu durum da toparlanıyor. 30 Ekim’deki yeniayda zam isteyebilirsiniz. Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız Neptün sayesinde orijinal fikirler bulacaksınız. Planlarınızı müşterilerinize ya da patronuza anlatın, karşılığını bonkörce alacaksınız.

AKREP
26 Ekim’de elinize cömert bir miktar para geçebilir. Venüs ve Jüpiter bu tarihte bir araya geliyor. Akrep burcundaki yeniay 30 Ekim’de parlayacağınızı söylüyor. Kainatın size doğumgünü armağanı bu enerji. Onu istediğiniz yöne kanalize edebilirsiniz. Bu tarihte romantizm de dorukta. Neptün aşkı temsil eden beşinci evinizde, ilişkinize büyülü etkisini bırakıyor. Eğer bekarsanız, yeni biriyle karşılaşmak için bu yeniayı çevreleyen 10 gününüz var.

YAY
Uzun zamandır planladığınız bir seyahatin tarihini değiştirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda hamilelik ve çocuklarla ilgili konularda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tüm bu olaylara rağmen, Ekim ayı sessiz bitiyor. 30 Ekim’deki yeniay, doğumgününüz gelmeden sessizce düşünüp, hayatınızı değerlendirmenizi öneriyor.

OĞLAK
26 Ekim bu ayın en parlak günü. Venüs başarı ve itibarı temsil eden evinize giriyor. Bir iş mülakatı ya da sunum için ideal tarih. Ay sonunda seyahate çıkabilirsiniz. 30 Ekim’deki yeniay romantik etkilere sahip. Üstelik şiirsel Neptün’den de olumlu ışıklar alıyor. Ay sonunda su kenarında bir yerde rezervasyon yaptırın. Neptün bunu sever, siz de seveceksiniz.

KOVA
Mars şu sıralar perde arkası meseleleriyle ilgili evinizde geziniyor. Biraz daha stratejik düşündüğünüzü farkedebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işin biraz daha düzeltmeye, ince ayara ihtiyacı var gibi görünüyor. 30 Ekim’deki yeniaydan sonra onu gururla tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. Bu tarih yeni fikrin sunumunu yapmak için de ideal, çünkü bir hafta sonra Mars Kova burcuna giriyor. Neptün’ün de desteğiyle yaratıcı fikirleriniz zirveye çıkıyor. Zam görüşmeleri de sizi tatmin edecek düzeyde gelişiyor. Venüs ve Jüpiter’in buluştuğu 26 Ekim’de evinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

BALIK
Oğlak burcundaki Mars, 8 Kasım’a kadar sosyal hayatınızı kontrolü altına alıyor. Tüm bir sene görmediğiniz kadar yoğun sosyal aktivite söz konusu. Arkadaşlarınızı görmeye, gece dışarı çıkmaya, sinemaya, tiyatroya, müzeye gitmeye bol bol vaktiniz olacak. Belki birkaç parti bile verebilirsiniz. Ayın sonuna yaklaşırken, 30 Ekim’deki yeniay yabancı yerler ve inasanlar konusunda pozitif gelişmeleri müjdeliyor. Seyahat edebilir ya da yurtdışındakilerle iş yapabilirsiniz. Bir alternatif de eğitiminizle ilgili olabilir. Yüksek lisans ya da doktora için üniversitelerle görüşebilirsiniz.


Bu habere yorum yaz.