Dünyanın tartışmasız en çok takip edilen astroloğu Susan Miller’a göre bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ
Hafta başından başlayarak yıldızınız parlıyor. Gökyüzü; kendinizi tanıma, ifade etme, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme ve mutluluğu yakalama konusunda size rehberlik edecek. Bu rehberlik; aşkta seçicilik, aileyle alakalı konularda sorumluluk duygusu, yaşamı kucaklamada bilinçli tercihlerde bulunmak ve gelişimden yana olmak konularında yardımcıdır. Elbette önünüzde bazı engeller var. Ancak o engelleri kendinize gerilim aracı olarak değil, başarılı olmak adına itici güç olarak kabul edin. Böylece hayatınızı başarılı bir şekilde yönlendirirsiniz.

BOĞA
Haftanın başlaması ile birlikte gündeminiz, aşk ve aile yaşamı olacak. Bu alanlarda süregiden sorunları ve belirsizlikleri çözümlemek ve mutluluğu yakalamak için güçlü bir arzu duyacaksınız. Bu iki alanda mutlaka bilinçli düşünmeli, ilişkinizi adil ve akılcı bir bakış açısıyla gözden geçirmelisiniz. İş hayatınızla ilgili konuların da hayalci biçimde değil, mutlaka gerçekçi şekilde ele alınması lazım. Unutmayın; eğer evde sorun varsa, bu iş hayatınıza, işinizde problem varsa, bu da evinize yansır. Bu yüzden bu iki alandaki olumsuzlukları yok etmek için sorunların üstüne cesaretle ve yapıcı bir tavırla gitmelisiniz. Sağlığınız olumlu ancak küçük sakarlıklara dikkat etmelisiniz.

İKİZLER
Hafta başından itibaren odak noktanız geleceğiniz olacak. Halihazırdaki yaşam şartlarınızı gözden geçirecek ve daha çok gelir elde etmek için arayış içerisine gireceksiniz. Gökyüzü size; iş ve özel hayatınıza tekrar bakmanız, yolunuzu belirlemeniz, amacınıza uygun şekilde kendinizi geliştirmeniz yönünde güçlü bir mesaj veriyor. Ancak unutmayın; eğer bir değişim düşünüyorsanız, bunun gayet sağlam bir temel üzerine oturtulması, uçuk kaçık düşüncelere kapılınmaması şarttır. İnsanın sağlıklı yaşaması, istediği bir çevre ve iş alanında hayatını sürdürmesi önemlidir ama; bu amaca giden yolda hayalperest davranmanız, var olan koşullarınızı da kaybetmenize yol açabilir. O halde ne yapıyoruz? Her daim akılcı adımlar atıyoruz!

YENGEÇ
Haftanın daha ilk günleriyle birlikte tek gündeminiz para konuları olacak. Gökyüzü size; hesabını iyi yap, genel tabloya iyi bak, aceleyle kararlar verme ve detaylıca incelemeyi ihmal etme mesajı veriyor. Çünkü bu hayatta para önemli bir güç ve o olmadan tam anlamıyla özgür ve mutlu olmanız zor. Elbette istekleriniz ile hayatın gerçeklerinin uyuşması şart. Mevcut işinizden elde edilen kazancın giderlerinizi karşılamaya yeterli olup olmadığını sorgulamanız gerek. Eğer yetersizse, neler yapabileceğinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Kafanızda binbir tilkinin dolanacağı hafta boyunca, bedeninizi ve ruhunuzu gerginlikten uzak tutmak için çözümler bulmanız gerekebilir. Yürüyüş yapın, yüzün, meditasyon yapın. Bir şekilde ara ara kafanızı dağıtacak yöntemler uygulayın.

ASLAN
Hafta başında özel hayatınıza dair bir karar aşamasına geleceksiniz. Belki de daha önce fark etmediğiniz bazı noktaları şimdi görebilir, ona göre kararınızı verebilirsiniz. Bu yolun sonu, bir kopuşa da bir bütünleşmeye de varabilir. Cesur olun ve mutluluğa kavuşmak için gereken neyse, yapın. İş alanında ise gücünüzü kanıtlama ve başarılı olma yönündeki tutkulu haliniz ön plana çıkacak. İdeallerinize giden yolda taviz vermeyin ve doğrularınız nereyi işaret ediyorsa, o yöne gidin. Enerjiniz çok yüksek ve fiziken kendinizi son derece güçlü hissediyorsunuz.

BAŞAK
Bu hafta, birikmiş bazı sorunlarınızı çözmek zorunda olduğunuz bir kavşakta bulacaksınız kendinizi… İnsan eğer mevcut durumunun farkında olursa; kendisini rahatsız eden durum, duygu ve düşünceleri elekten geçirip yanlışları düzeltebilir. İşte bu yüzden, özellikle aile içinde ya da aşkta sizi rahatsız eden konuları çözmek için adım atmalı ve yeni bir sayfa açmalısınız. İşinizden veya gelirinizden memnun değilseniz; ya mevcut ortamdaki koşullarınızı ya da işyerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Savaşlarla dolu bu dönemde, enerjinizi yüksekte tutmayı sakın göz ardı etmeyin.

TERAZİ
Hayatınızda art arda olumlu değişimlerin olduğu mucizevi bir sürece giriyorsunuz. Geleceğiniz adına iş, para, aşk ve çevresel değişikliklerin müjdecisi olan bu tutulma; aynı zamanda bu konularda bilinçli tercihlerde bulunmanızı ve tecrübe sahibi olmanızı da sağlar. Elbette deneyim sahibi olduğunuz işlerin sadece insanlara yararlı olması değil, hayatınızı garanti altına alması da önemli. Ve bu konu, ajandanızın en üstünde yer alacak. Bu yoğun dönemde vücut direncinizi ayakta tutmanız son derece önemli… Sağlığınız ve keyfiniz ne kadar yerinde olursa, arzularınızı hayata geçirmeniz de o kadar kolay olacaktır.

AKREP
Bu hafta ana temanız kariyeriniz olacak. Gökyüzü size; sorumluluk almayı ve işinize sahip çıkmayı salık veriyor. Burada önemli olan; işinizin gereklerini bilmek ve ona göre hayatınızı yönlendirerek başarıya ulaşmaktır. Özel hayatla ilgili konularda ise sevgi ve şefkati rehber edinmelisiniz. Ancak böylece, karmaşık olanı çözmek ve rahatlamak mümkün olacaktır. Sindirim sisteminizle ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Beslenmenize dikkat etmeli ve mide dostu gıdalar yemelisiniz.

YAY
Kişisel gelişiminizde yepyeni pencereler açılıyor. Bugüne dek edindiğiniz tecrübeleri daha fazla geliştirmek amaçlı işlere yönelebilir, mastır veya doktora yapabilirsiniz. Hangi yolu seçerseniz seçin; kendi gücünüzün farkına varmalı ve bu gücü başarılı şekilde neticelendirecek işlere yönelmelisiniz. Aşk hayatınız bu dönemde geri planda kalabilir; öylesine kendinize odaklanacaksınız ki, sevdiğiniz herkes kendisini terk edilmiş hissedebilir. Biraz denge kurmaya ne dersiniz? Stres kaynaklı rahatsızlıklar kapınıza dayanmış durumda; sakın bu durumu küçümsemeyin ve önlemlerinizi alın.

OĞLAK
Haftanın başlaması ile birlikte, gözünüz cebinizdeki paraya yönelecek. Hesabınızı kontrol etmeniz, gelir-gider dengenizi iyi analiz ederek paranızı doğru şekilde yönlendirmeniz önem taşıyor. Aldığınız kredinin geri ödemeleri, kurduğunuz işin getiri-götürü hesabı, iş ortaklığınız varsa bunun artı ve eksilerini gözden geçirmelisiniz. Ve nihayette, kendi cebiniz için en doğru olanı yapmalısınız. Partnerinizle aranızda kara bulutlar gezinebilir. Ancak duygularınızı derinlikli olarak ele alabilirseniz, daha önce farkına varmadığınız çıkış yolları bulunabilir. Son bir denemeye ne dersiniz? Solunum sistemiyle ilgili bazı şikayetleriniz olabilir. Eğer sigara kullanıyorsanız ve bir gün bırakmayı düşünüyorsanız, o gün kesinlikle bugün…

KOVA
Gündeminiz aşk hayatınız olacak. Partnerinizin, ilişkinin devamında ya da kopuşunda etkili olmaya çalışacağı bir dönem bu… Oysa ki, her iki tarafın da sağlıklı bir ilişki için ortaklaşa düşünmesi gerekir. Burada yapılması gereken; eğer bir şeyler size hoş gelmiyorsa, bunları oturup konuşmanızdır. Böylece yanlış anlamalara son verebilirsiniz. İş hayatında da bazı sorgulamalar içine girebilirsiniz. Memnuniyetsizliğinizin sebeplerini düşünün elbette ama, sizin de bir yerlerde hata yapıyor olabileceğiniz ihtimalini de tamamen göz ardı etmeyin. Bu yüzden iş arkadaşlarınızla ve üstlerinizle açık yürekli bir toplantı yapmadan bir başınıza karar almayın, derim. Aşırı stresli bir dönemde bulunmanız nedeniyle, beslenme biçiminize özel bir önem vermek zorunda kalabilirsiniz. Sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelisiniz.

BALIK
Haftanın ilk günlerinden itibaren yaşamınızın her alanına dair uyarılarla geliyor. Geleceğinizi garanti altına almak ve mutlu bir özel yaşama kavuşmak için bu uyarıları görmezden gelmemeniz gerek. Çalışma hayatınızla ilgili konuları ve kendiniz hakkında olumsuz düşünmeyi bir yana bırakabilirseniz; başarılı olmanız mümkündür. Kaygılarınızın sizi karanlığa sürüklemesine ve güçten düşürmesine izin vermemelisiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hayatınızı yeniden planlamalısınız. Ancak bu takdirde tünelin ucunu görebilirsiniz.Bu habere yorum yaz.