Dünyanın tartışmasız en çok takip edilen astroloğu Susan Miller’a göre bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ
9 Eylül’de Jüpiter sadakat ve bağlılığı temsil eden evinize girdiğinde, evlilik ya da uzun soluklu ortaklıklar için 13 ay sürecek bereketli bir döneme başlıyorsunuz. Özellikle 25-26 Eylül’de Jüpiter Güneş’le birleşerek son 10 yılın aşk için en şanslı günlerini hazırlıyor. Bekarsanız, bu günlerde hayatınızı değiştirecek biriyle tanışabilirsiniz. Venüs de 24 Eylül’e kadar ilişkileri temsil eden evinizde olacak. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızı yumuşatacak, günlük hayatınızı kolaylaştıracak. Ciddi bir ilişkiniz varsa, 30 Eylül’de Terazi burcunda doğacak yeniay evlilik konusunu önünüze getirecek. Önümüzdeki yıl evliliğin bol bol gündeme geleceği bir dönem olacak. Zaten evliyseniz, eşinizle herzamankinden iyi geçineceksiniz. Bu ayın büyük bölümünde Merkür gerilemeye devam edecek. 22 Eylül’de düzelecek. Bu tarihe kadar yeni elektronik aletler almayın ve bağlayıcı sözleşmeler imzalamaktan kaçının. Önemli işlerinizi 30 eylül’deki görkemli yeniayın doğuşundan sonraya bırakın.

BOĞA
Ayın son haftasını eğlenceli seyahatlere ayırın. 27 Eylül’den 9 Kasım’a kadar ilginç yerlere yolculuk etme fırsatları doğacak. Bu altı haftayı iyi değerlendirin. 9 Eylül’de Jüpiter Terazi burcuna girdiğinde, sizin de iş projelerini temsil eden altıncı evinizde olacak. Ekim 2017’ye kadar önünüze heyecanverici görevler gelecek, işlerin altından daha kolay kalkacaksınız. 25-26 Eylül iş için yılın en şanslı günleri. Bu dönemde teslim edeceğiniz projeler çok kazançlı olacak.

İKİZLER
Yılın en şanslı günleri 25-26 Eylül’de Jüpiter ve Güneş birleştiğinde yaşanacak. 24-25 haftasonu da bu birleşmeden etkilenecek. Bu dönemde çocuklarınız sizi gururlandırabilir. Romantik bir plan yapmak için de 12 yılda bir görülen nadir bir zamandasınız. Bunu iyi değerlendirin. Aşk hayatınızda heyecan tüm ay boyunca sürüyor. 30 Eylül’deki yeniayda da ilişkiniz ivme kazanacak. Eğer bekarsanız yeniayı takip eden 10 gün boyunca sosyalleşin, pişman olmayacaksınız.

YENGEÇ
Eylül 25-26 yılın en şanslı günleri. Bu tarihte bir aile fertinizden müjdeli haberler alabilirsiniz. Ev satın alabilir ya da satabilirsiniz veya bir yazlık ev kiralamaya karar verebilirsiniz. 12 yılın, ev konularını çözmek için en şanslı iki günü bunlar. Eğer ev kredisi için paraya ihtiyacınız varsa, anne-babanıza sormaktan çekinmeyin; alacağınız olumlu cevaba siz bile şaşırabilirsiniz. Merkür 22 Eylül’e kadar, neredeyse tüm ay boyunca geriliyor olacak. İmza işlerini bu tarihten sonrasına bırakın. Bu ay işleri aceleye getirmemelisiniz. 30 Eylül’deki yeniay, bu yılın en pozitif yeniaylarından biri. Gayrimenkul ile ilgili işlerinizi halletmek için ideal bir tarih. Bu tarihte yeni bir ev alırsanız, ferah, ışıklı, geniş olacağına emin olabilirsiniz. Hatta belki de manzaralı!

ASLAN
9 Eylül’de Jüpiter, seyahat ve iletişimi temsil eden üçüncü evinize giriyor. Ekim 2017’ye kadar da buarada kalacak. Bu zaman boyunca yeni bir alanda, yepyeni bir iletişim biçimi geliştirme fırsatı yakalayacaksınızi. Bir blog yazmaya başlayabilir ya da bir TV programı sunabilirsiniz. Eğer bir yazarsanız, yeni bir kitaba başlayabilirsiniz, ki bunu yapmak için en ideal dönemdesiniz. 25-26 Eylül’de Jüpiter Güneş’le buluştuğunda olacaklara dikkat edin. Yılın en şanslı bu iki günü, iletişim, seyahat alanlarını fırsatlarla donatıyor. Mars, Mart ayından beri aşk evinizdeydi. Uzun zamandır romantik hayatınızda güzel günlerin tadını çıkarıyorsunuz. Fakat aşk hayatınız her zaman güllük gülistanlık değil. Satürn de üçüncü evinizde. Dolayısıyla sevdiğinizle uzun süre ayrı kalmak zorunda kalmış ya da ilişkinizin test edildiğini hissetmiş olabilirsiniz. 27 Eylül’de Mars buradan ayrılıyor. İlişkiniz çok yakında daha yumuşak bir hal alabilir. Hala bazı önemli kararları vermekte güçlük çekiyor olabilirsiniz (bebek sahibi olmak gibi). Maalesef bu durum Satürn 2017’nin sonunda aşk evinizden çıkana kadar sürecek. O zamana kadar Satürn, aşk meseleleri konusunda sizi eğitmeye devam edecek.

BAŞAK
12 yılda bir gelen Jüpiter yılınızı kapatmak üzeresiniz. 2015 Ağustos’tan beri sizi taçlandıran şans gezegeni şimdi Terazi burcuna geçiyor. Ama üzülmeyin, şimdi de parasal olarak cömert bir dönem giriyorsunuz. 10 Ekim 2017’ye kadar yeni kazanç kapıları açılacak, üst düzeydeki yöneticiler fikirlerinizle yakından ilgilenecek. Bu dönemde elinize geçen para, piyango gibi havadan gelmeyecek, çalışarak kazanacaksınız. Finansal olarak yılın en şanslı günleri 25-26 Eylül’e dikkat!

TERAZİ
Yılın en şanslı iki günü 25-26 Eylül. Jüpiter ve Güneş 12 yılda bir kez bir araya gelir ve işte şimdi o nadir anı yaşıyoruz. Bu iki günde sınırlarınızı zorlayın ve daha önce başaramayacağınızı düşündüğünüz bir şeyi yapın. Güç yanınızda, başarı yakın. 30 Eylül’deki yeniay yılın en büyülü olaylarından biri. Yeniaylar çok istediğiniz bir şeye ulaşmanız için 10 günlük kapılar aralar.Bu kez Jüpiter de Ay’ın arkasında. Uzandığınız her şey altına dönüşüyor. Şimdi ektiğiniz tohumlar, ileride hızla büyüyen fırsatlara dönüşecek. İşyerinde sunacağınız teklifler herzamankinden çok ilgi ve kabul görecek. Yöneticilerin gözü üzerinizde olacak.

AKREP
30 Eylül’deki yeniayda, kararlar ve değişim rüzgarlarıyla yorulduktan sonra harika bir tatille dinlenebilirsiniz. Su kenarında konforlu bir otele gidin. 26 Eylül’de Jüpiter ve Güneş’in birleşmesiyle parasal durumunuz da rahatlayacak. Tadını çıkarın.

YAY
İş alanında, karlı ve başarılı günlere giriyorsunuz. 2015 Ağustos’ta ektiklerinizi şimdi biçebilirsiniz. Bu sıralar elinize geçecek para, geçmişteki profesyonel girişimlerinizden kaynaklanacak. 24-25 Eylül hafta sonu ya da 26 Eylül’de lüks bir kutlamaya katılabilirsiniz. Bu tarihlerde Jüpiter Güneş’le nadir bir buluşma yaşıyor. Sonuç, büyük haberler, unutulmaz anılar!

OĞLAK
30 Eylül’deki yeniayda ise prestijiniz zirve yapıyor. İsminizin ışıklı tabelalara yazılmasına hazırlıklı olun! Jüpiter ve Güneş’in buluşacağı 26 Eylül kariyeriniz için en parlak günlerden biri. Bu tarihte elinize yüklü miktarda para da geçebilir. Bir kontrat imzalamanız gerekebilir. Eğer mümkünse bunu Merkür gerilemesi bittikten sonra 25-26 Eylül’ün şansı yıldızlarının parladığı zamana bırakın. Bekleyebiliyorsanız 30 Eylül’deki pozitif yeniaya kadar bekleyin. Bu yeniay 2016’nın en şanslılarından biri, size de bol bol mutluluk getiriyor. 27 Eylül’de Mars Oğlak burcuna girdiğinde, yeni, enerji dolu bir döneme gireceksiniz. Hayatınızda uzak görünen şeylere uzanmak için cesaretlenin, büyük ihtimalle kendinizi bile şaşırtacaksınız.

KOVA
Ay sonuna doğru entelektüel ufkunuzu genişletiyorsunuz. Yılın en şanslı günleri 25-26 Eylül ve şanslı yeniayın doğacağı 30 Eylül’de yabancı bir ülkeye seyahat edebilirsiniz. Ya da okula geri dönmeye karar verip akademik çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Yayıncılıkla ilgili önemli bir projeye dahil olabilir, birlikte çalışmaktan keyif alacağınız bir ortakla yaratıcı bir girişime adım atabilirsiniz.

BALIK
Para konuları için en şanslı günler Güneş ve Jüpiter’in buluştuğu 25-26 Eylül. İkisi de yılın en şanslı, altın yıldızlı günleri. İsterseniz gidip bir piyango bileti alın! Birkaç gün sonra da yılın en pozitif yeniaylarından biri 30 Eylül’de doğuyor. Bu da başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinizi aydınlatıyor. Bu günlerde elinize yüklü miktarda para geçebilir. Bir ödül, piyango, ikramiye, telif ya da komisyon alabilirsiniz.Bu habere yorum yaz.